2021-03-22

„Ninja Warrior Polska”: Piotr Kupicha pomylił programy?

0

Właściciel jednego z najbardziej rozpoznawalnych głosów na scenie muzycznej przyjął zaproszenie do udziału w show Polsatu „Ninja Warrior Polska” nie do końca zdając sobie sprawę z tego, jakie wyzwania go czekają. Wrodzony optymizm nie opuszczał go do momentu wejścia na najsłynniejszy tor przeszkód. Czy Piotr Kupicha zasilił elitarne grono Wojowników Ninja?

Wszystko o programie w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://ninjawarrior.page.link/app

Oglądaj Ninja Warrior Polska online na IPLA.TV.

Mało kto wie, że Piotr Kupicha to wyśmienity wspinacz. Ma za sobą kurs wspinaczkowy w Tatrach Wysokich. Zamarła Turnia była dla niego najlepszą lekcją techniki i pokory. Przygodę ze wspinaczką zaczynał od ścianki na sali gimnastycznej, jednak szybko przeniósł się w plener. Jak sam przyznaje, każda wyprawa to dla niego nie tylko skok adrenaliny, ale też czas przemyśleń i rozmowy z samym sobą. Czy tego samego oczekiwał, przyjmując zaproszenie do udziału w „Ninja Warrior Polska”?

- Dostałem jasną informację, mam tutaj przyjechać i zrobić robotę. Więc ubrałem się ładnie jak na koncert i jestem! – mówi wokalista zespołu Feel. - Zostałem wkręcony i nie ma już odwrotu. Muszę wykorzystać swoje umiejętności wspinaczkowe, skałkowe i lekkoatletyczne, aby nie zaliczyć basenu przy pierwszej przeszkodzie! - dodaje.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Piotr Kupicha - FEEL (@piotr_kupicha_feel)

Przygotowanie „wizualne” do programu nie uszło uwadze komentatorów. - W kategorii najlepiej ubranego uczestnika wszystkich edycji „Ninja Warrior Polska” wygrywa... Piotr Kupicha! - podsumował Łukasz „Juras” Jurkowski.

Jak wrodzony czar, zaliczony kurs wspinaczkowy i waga raczej „piórkowa” Piotra Kupichy sprawdziły się na torze Ninja Warrior?

Ninja Warrior Polska we wtorek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Komentarze