2021-03-27

„Love Island #NEWS”: Tego nie spodziewał się nikt...

Dominik dołączył do Moniki i Karoliny, żeby skomentować ostatnie wydarzenia. Prowadząca po raz czwarty podzieliła się swoimi odczuciami na temat uczestników i ich relacji z ostatniego tygodnia. W hiszpańskiej willi robi się coraz goręcej: narastają konflikty, uczestnicy przestają sobie ufać, a do programu dołączają kolejne samotne osoby. Kto jest na dobrej drodze, aby odnaleźć prawdziwą miłość? Zobaczcie wideo!

Monika zaprosiła na wyjątkowe spotkanie zwycięzcę 2. edycji „Love Island” Dominika Grota. Mężczyzna nie krył radości na widok Karoliny Gilon. - Trochę ci zazdrościmy, ale tylko troszkę - mówił z uśmiechem. Pierwszy gorący temat do rozmowy? Nieporozumienie na linii Stella-Piotr. - Komentarz internautów rozbuchał tę małą wojenkę między nimi - wskazała prowadząca. Czy para na pewno darzy się wzajemnie szczerym uczuciem?

Nastąpił także ciąg dalszy skomplikowanych losów Walerii i Piotrka. Podczas jednego z challenge'ów chłopak niespodziewanie wygadał się, że jest zazdrosny o wybrankę. - Moim zdaniem wyszedł trochę brak pewności siebie z jego strony - oceniła niezręczną sytuację Karolina Gilon. Nie mogło zabraknąć również komentarza à propos niespodziewanego odejścia Marcina z programu. - Uznał, że nie znajdzie tutaj drugiej połówki. To mega dojrzałe z jego strony - przyznała gwiazda. Poruszono też wątek dotyczący nowych osób, które pojawiły się w willi. - Marcin pluje sobie teraz w brodę - żartował Dominik. Czy miał rację?

Które jeszcze historie zostały omówione w czwartym odcinku „Love Island #NEWS”? Co czeka nas w następnych tygodniach na „Wyspie miłości”?

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci