2021-03-13

„Love Island #NEWS”: Tydzień pełen wrażeń i emocji

Monika i Igor skomentowali kolejne poczynania poszukujących miłości w Hiszpanii. Karolina Gilon dostarczyła sporo nowych informacji o tym, co dzieje się na „Wyspie miłości”. A było o czym rozmawiać! Chwile tylko we dwoje, nowi gracze i być może pierwszy duży poważny związek. Wszystko to w drugim odcinku programu „Love Island #NEWS”. Zobacz wideo!

- Igor, poznajesz te drzwi? To drzwi do miłości! - Karolina Gilon wskazała ręką za siebie. - Te drzwi zmieniły moje życie - przyznał nieśmiało Igor Łubkowski, który w dalszym ciągu jest w szczęśliwym związku z Magdaleną Karwacką.

Świat ciekawostek z trzeciej edycji programu zaczęto przedstawiać od pierwszej pary, która spędziła noc w nieco odświeżonej kryjówce. - Jest tam klimacik sprzyjający igraszkom - mówiła z tajemniczym uśmiechem na twarzy prowadząca. Nie dało się ukryć, że było gorąco!

Monika zagadywała jednak przede wszystkim o związek Stelli z Piotrem, którzy są ze sobą od pierwszego dnia w Hiszpanii. - Odnoszę wrażenie, że tam naprawdę się coś rodzi i że naprawdę coś z tego może być - skomentowała pełna nadziei Karolina Gilon. Makijażystka miała jednak wątpliwości co do chłopaka. Czy za jego postacią kryją się jakieś tajemnice?

Gwieździe pierwszego sezonu „Love Island” nie umknął także fakt, że w willi pojawili się nowi uczestnicy. Czy namieszają w relacjach pozostałych poszukiwaczy miłości i jakie wrażenie wywarli na Igorze?

Najnowsze plotki z „Wyspy miłości” w drugim odcinku „Love Island #NEWS”:

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci