2021-03-20

„Love Island #NEWS”: W reality show robi się coraz goręcej!

Monika w towarzystwie Alicji Błaszczyk o tym, co wydarzyło się na „Wyspie miłości”. W trzecim odcinku „Love Island #NEWS” pojawiła się jak zawsze niezawodna Karolina Gilon, która zebrała najbardziej pikantne plotki z hiszpańskiej willi. Jak podsumowała dotychczasowe poczynania uczestników? Kto z nich ma największą szansę na znalezienie drugiej połówki i dlaczego? Zobacz wideo!

W tym tygodniu w programie „Love Island #NEWS” Monika zaprosiła do rozmowy Alicję Błaszczyk, znaną z drugiej edycji randkowego show. Panie żywo rozprawiały o ostatnich przygodach w Hiszpanii. Na parę, która ma najmniejszą szansę na miłość, wytypowano Aleksandrę i Dawida. - To był dla mnie trudny wieczór, bo po raz pierwszy weszłam do willi dwa razy - wspominała ten moment prowadząca. Karolina Gilon mówiła także o smutku, który towarzyszył jej po odpadnięciu aż czterech osób z programu.

Dyskutowano również o relacji Piotra i Walerii, którzy trafili do Kryjówki. Czy ta dwójka zbuduje trwałą relację? Monika dopytywała także o niejednoznaczną sytuację Mateusza. Nie obyło się bez omawiania zaskakującego zwrotu akcji w relacji Ani i Maćka. - Czy to jest jakaś gra? - zastanawiała się Monika z koleżanką. - Nie wiem, o co chodzi - skomentowała zdezorientowana zachowaniem chłopaka Karolina Gilon. Kogo w końcu wybierze uczestnik? Jak potoczą się jego losy w programie?

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci