2021-03-18

„Przyjaciółki” - odcinek 197: Słodka tajemnica

0

Kiedy Patrycja próbuje wybaczyć Arturowi błędy i niesłowność, Elżbieta zmienia do niego stosunek i nagle jest nim zachwycona. To wszystko po tym, jak uratował teściowej swojej partnerki życie. Ela zaczyna lubić jego sposób bycia i zainteresowanie alkoholami. Jest pozytywnie nastawiona do każdego jego słowa. W przeciwieństwie do Kochan, która z dnia na dzień traci zainteresowanie mężczyzną.

Oglądaj Przyjaciółki online na IPLA.TV.

Zaskakująca diagnoza
Zuza jest coraz bardziej zaniepokojona zachowaniem Krzysia. Chłopczyk ciągle nosi czapkę, okulary przeciwsłoneczne i nie rozstaje się ze swoją ulubioną zabawką. To jedyny moment, kiedy czuje się bezpiecznie i nie jest agresywny. Markiewicz idzie z synkiem do przychodni, ale gdy psycholog się nie zjawia, zapisuje się na wizytę u doktor Krzywoń - psychiatry. Gdy znowu pojawiają się w placówce, Krzyś z premedytacją zrzuca wazon ze stołu. Mężczyzna z poczekalni pomaga Zuzie w posprzątaniu szkody i przy okazji mówi, że jej syn może mierzyć się z ciężką, nieuleczalną chorobą... Markiewicz próbuje dowiedzieć się, czy miał rację.

Zdumiewająca randka
Inga w końcu daje namówić się Sajmonowi na spotkanie. Kobieta myśli, że to tylko zaproszenie na kawę. Dlatego przychodzi zupełnie nieprzygotowana i ma mało czasu... A młodszy od niej trener Marysi rezerwuje stolik w ekskluzywnej restauracji. Gruszewska jest zaskoczona, szczególnie że jest umówiona z przyjaciółkami na babski wieczór u Dorotki. Robi więc wszystko, żeby spotkanie odbyło się szybko, ale w miłej atmosferze. Kokietuje go, a on jest zachwycony, że może spędzić z nią czas. - Ten wieczór ma być wyjątkowy. Tak jak ty - komentuje na początku randki...

Co się dzieje z Pawłem?
Anka jest przekonana, że w jej małżeństwie znowu dzieje się coś złego. W kancelarii znajduje na podłodze bransoletkę i wie, że nie jest to biżuteria znanej jej osoby. Próbuje wyjaśnić tę sytuację z mężem, jednak on udaje, że nie ma o niczym pojęcia. Sytuacja wydaje się ciężka do rozwiązania, a Strzelecka czuje, że nie dowie się od niego prawdy. Na dodatek ich córka znajduje w jego rzeczach niestosowne czasopisma...

Ostatnia deska ratunku
Dorotka jest załamana, że musi wyprowadzić się ze swojego pięknego domu. Wie, że musi zrobić to dla Sławka, ponieważ jest to dla niego bardzo ważne. W końcu znaleźli wspólnie mieszkanie, które spełnia ich wszystkie kryteria. Nie pozostaje jej nic innego, jak zorganizować spotkanie z przyjaciółkami - w ramach pożegnania willi. Jednak do głowy przychodzi jej pomysł, który ma sprawić, że pozostaną w jej posiadłości. Do realizacji planu wykorzystuje córkę. Wspólnie próbują wywrzeć wpływ na Sławka, który ma dylemat, czy zamieszkać gdzie indziej.

Jak zakończy się randka Ingi i Sajmona? Czy Patrycja wybaczy Arturowi jego wybryki alkoholowe? Czy Dorotce uda się przekonać Sławka do zostania w domu?

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Komentarze