2021-03-11

„Przyjaciółki” - odcinek 196: Czubek własnego nosa

0

Dorotka i Sławek są wobec siebie szczerzy, bardzo się kochają i myślami wybiegają daleko w przyszłość. Dla mężczyzny kolejnym krokiem w związku jest zamieszkanie razem, lecz nie w willi partnerki, ale we wspólnym, wynajmowanym mieszkaniu. Dorota nie może zrozumieć, dlaczego jej ukochany chce zrezygnować z rezydencji na rzecz jakiegoś apartamentu... Kobieta robi wszystko, żeby Sławek zmienił zdanie.

Oglądaj Przyjaciółki online na IPLA.TV.

Przeciw sobie
Zuza jest przekonana, że z Krzysiem dzieje się coś złego. Szuka pomocy u specjalistów. Idzie najpierw do okulisty, ale okazuje się, że ze wzrokiem synka jest wszystko w porządku. Doktor jednak sugeruje, że powinna udać się do psychiatry, ponieważ chłopiec wykazuje zaburzenia emocjonalne. Tą informacją dzieli się z Jaśkiem. Niestety mąż jest dla niej niewyrozumiały i zarzuca jej, że to, co dzieje się z Krzysiem, to jej wina: - Czy ty myślałaś o dzieciach, rozwalając nasze małżeństwo, naszą rodzinę? Jeśli nasz syn ma problemy, to tylko przez egoistyczną matkę! - wykrzykuje Zuzie przez telefon.

Gdzie jest Artur?
Patrycja zaczyna wątpić w prawdziwe uczucie swojego partnera. Artur znika bez śladu w najmniej odpowiednim momencie, dodatkowo nie oddaje jej długu na czas. Patrycja potrzebuje pieniędzy, które mu pożyczyła, żeby opłacić kursy fryzjerskie. Kochan jest załamana. Z jednej strony martwi się o bliskiego mężczyznę, a z drugiej strony jest wściekła na zaistniałą sytuację. Próbuje się z nim skontaktować przez cały dzień. Bezskutecznie. Telefon nie odpowiada. Postanawia sprawdzić, co tak naprawdę się wydarzyło.

Niewinne podchody
Indze coraz bardziej podoba się trener Marysi. Mimo że nie odpowiada na jego SMS-y i zaczepki oraz zgrywa niedostępną, Sajmon nie odpuszcza. Po treningu odprowadza je do samochodu i na koniec rozmowy z Gruszewską znów proponuje jej spotkanie na kawę. Indze schlebia zachowanie dużo młodszego mężczyzny i czuje, że różnica wieku, w tym przypadku, może nie mieć tak wielkiego znaczenia. Kobieta tak bardzo chce znów zobaczyć się z przystojnym trenerem, że nie widzi spadku energii u swojej córki. Marysia ma gorączkę i nie chce iść na żadne ćwiczenia tego dnia - gdy Inga jest już gotowa do wyjścia z domu...

Anonimowy mail
Anka znów przeżywa bardzo trudny okres w swoim życiu. Nie do końca odnajduje się w nowej warszawskiej rzeczywistości i czasem wraca myślami do życia na wsi. Dodatkowo ma wrażenie, że sama prowadzi kancelarię i wszystkie obowiązki spoczywają na jej barkach. Nie bez powodu - Paweł bardzo zaangażował się w pracę na uczelni, coraz rzadziej bywa w domu, a każda wolną chwilę poświęca na rozmyślaniu o kandydaturze na dziekana wydziału prawa. Strzelecka zauważyła też zmiany w zachowaniu męża - nagle odmłodniał i zaczął mówić studenckim slangiem. Dodatkowo na pocztę Pawła, do której Anka ma dostęp, przychodzi tajemnicza wiadomość. Jedynie spotkanie z przyjaciółkami  daje jej spokój i zapomnienie o problemach.

Czy Inga zgodzi się pójść na randkę z młodszym mężczyzną? Czy Ankę znów czeka małżeński kryzys? Czy Artur okaże się lojalny wobec Patrycji?

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Komentarze