2021-03-04

„Przyjaciółki” - odcinek 195: Nowa, dobra energia

0

Przyjaciółki po pewnym czasie niewidzenia spotykają się u Patrycji, by omówić bieżące sytuacje w życiu. Każda z nich radzi się, bądź żali, co zmieniło się w ostatnim czasie. Aby dodać otuchy rozmowom, Kochan rozlewa symboliczną lampkę wina... Dziewczyny w szampańskich humorach dzielą się najważniejszymi wydarzeniami i cieszą się ze wspólnego spotkania.

Oglądaj Przyjaciółki online na IPLA.TV.

Kłopoty rodzicielskie
Zuza rozwodzi się z Jaśkiem. Są pewni, że nie mogą być razem, dlatego jak najszybciej składają dokumenty rozwodowe do sądu. Markiewicz cieszy się, że będzie mogła częściej widywać się z synami - Grzesiem i Krzysiem, którzy teraz mieszkają u Jaśka i jego nowej partnerki. Jednak chłopcy nie najlepiej znoszą rozstanie rodziców... Szczególnie młodszy Krzyś, który zaczyna bardzo dziwnie się zachowywać. Jest nieobecny, nie słucha się, ma swój świat i czasem jest agresywny dla swoich rówieśników. Jasiek i Zuza zaczynają się niepokoić. Zły stan chłopca zauważa również Anka, która mówi przyjaciółce o swoim spostrzeżeniu.

Zapomnieć o przeszłości
Inga robi wszystko, żeby pogodzić się z utratą Maksa, zapomnieć o nim i zacząć od nowa. Wydaje jej się, że nie ma głowy na kolejne związki i chce skupić się na sobie i swoich córkach. Jednak niepostrzeżenie na jej drodze znów pojawia się mężczyzna. Dużo młodszy trener Marysi... Poznają się w klubie, gdzie Inga przyprowadza córkę na zajęcia. Sajmon od razu zwraca na nią uwagę, patrzy na nią przez cały trening, zaczepia na recepcji, a ona... podaje fałszywy numer PESEL, aby ukryć swój wiek. Trener robi wszystko, żeby Inga go zauważyła i chciała poznać go bliżej. Marysia jest do tego świetnym pretekstem.

Tchnienie miłości
Patrycja jest coraz bardziej zauroczona w swoim sąsiedzie. Do tego stopnia, że zaniedbuje swoje rodzicielskie obowiązki. Jednak niesiona na fali miłości i zauroczenia nie zwraca uwagi na niepokojące sygnały z zewnątrz i daje ponieść się emocjom. Artur obiecuje jej wspólne życie i... prowadzenie restauracji. Kosztują razem nowych win, chodzą na degustacje, spotykają się z jego znajomymi. Kochan jest w siódmym niebie, co zauważają nawet jej przyjaciółki. Patrycja jest również pewna, że pieniądze, które pożyczyła Arturowi na otwarcie winiarni, zwrócą się podwójnie. On przekonuje ją o słuszności pomocy finansowej, robiąc jej wielką niespodziankę... 

Nowe wyzwanie
Sławek traktuje Dorotkę bardzo poważnie, dlatego chce, żeby kobieta poznała go jak najlepiej - z każdej strony i w różnych okolicznościach. Chce zamieszkać z nią we wspólnym, wynajmowanym mieszkaniu, aby mogli poczuć się na równi. Dorotka nie chce dopuścić do wyprowadzki ze swojej posiadłości. Jest bardzo zdezorientowana i zdenerwowana tą sytuacją. Gdy nie pomagają prośby, kobieta próbuje podejść swojego wybranka sposobem. Hydraulik jednak zdaje się być odporny na wszelkie manipulacje. Chce dopiąć swego.

Czy Dorotka ulegnie namowom Sławka? Jak potoczy się znajomość Ingi i Sajmona? Czy Zuza odkryje przyczynę zmiany zachowania Krzysia?

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Komentarze