2021-02-18

Anna Dereszowska o swojej roli w serialu „Komisarz Mama”

0

Patrycja Madalińska to szefowa głównej bohaterki, Marii Matejko. Jaka jest? Anna Dereszowska w nowej produkcji Polsatu stworzyła wyrazistą kreację inspektor, która rządzi Wydziałem Kryminalnym. Popularna aktorka uchyliła rąbka tajemnicy na temat cech charakteru swojej postaci. Jaki stosunek będą mieli do niej widzowie? „Komisarz Mama” od 3 marca w środę o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Oglądaj Komisarz Mama online na IPLA.TV.

Zawsze nienagannie pomalowana i uczesana. Zwolenniczka kobiecych garniturów i wysokich obcasów. A jeżeli chodzi o cechy charakteru? - Tworzymy taką postać trochę kostyczną, wyzutą z emocji, służbistkę poświęconą tylko pracy. Gdzieś możemy się domyślać, że coś ją wiązało z podkomisarzem, ale z racji, że bardzo poważnie traktuje swoje zobowiązania zawodowe, wszystko odchodzi na dalszy plan - powiedziała aktorka w rozmowie z serwisem Pomponik.pl.

Z tego wynikają napięte relacje z główną bohaterką produkcji, Marią Matejko. - Moją postać denerwuje, że ona jest roztrzepana, że ma inne sprawy, że praca nie jest na piedestale, tylko najważniejsze są dzieci. To jest dla niej nie do zrozumienia - podkreśliła artystka.

Jaka jeszcze jest Patrycja Madalińska? Twarda, bezwzględna, mało się uśmiecha... - Czy jest czarnym charakterem? Jest przeciwwagą dla ciepłej, uśmiechniętej, z gruntu dobrej postaci, jaką stworzyła Paulina Chruściel. Trudno ją polubić - podsumowała Anna Dereszowska.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Komisarz Mama (@komisarzmama)

Serial liczy 8 odcinków. Producentem wykonawczym jest Tako Media, reżyserem Marcin Ziębiński, a autorką adaptacji Justyna Pobiedzińska. Serial „Komisarz Mama” opiera się na francuskim formacie „Candice Renoir”, który doczekał się aż ośmiu sezonów!

Komisarz Mama od 3 marca w środę o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Komisarz Mama” na Instagramie - @komisarzmama

Komentarze
© Polsat 2021