2020-06-10

„Komisarz Mama”: Kim jest serialowa Maria Matejko?

Produkcja o perypetiach dzielnej policjantki śledczej wiosną w Telewizji POLSAT. Osobliwa szefowa, zabiegana mama, wielbicielka powieści Agathy Christie, nietuzinkowa osobowość... Maria Matejko ma różne oblicza. I choć musi się zmagać z różnymi przeciwnościami losu, to nigdy nie traci optymizmu. Nowy serial „Komisarz Mama” z Pauliną Chruściel w roli głównej od 3 marca w środę o godz. 21:05.

Maria Matejko niedawno rozstała się z mężem, samotnie wychowuje dzieci i po długiej przerwie postanawia wrócić do pracy w policji. W domu jest matką próbującą zapanować nad chaosem i czworgiem dzieci, w pracy - znakomitą komisarz śledczą, która rozwiązuje sprawy tajemniczych morderstw a na randkach - po prostu czarującą kobietą!

Choć czasem doba jest dla niej za krótka i nie wszystko idzie po jej myśli, Maria nie traci optymizmu i ostatecznie zawsze znajdzie się w odpowiednim miejscu we właściwym czasie.

W roli głównej Paulina Chruściel, której towarzyszą znani i lubiani aktorzy, między innymi: Anna Dereszowska, Wojciech Zieliński i Anna Matysiak.

Wciągająca fabuła wypełniona kryminalnymi zagadkami, błyskotliwy humor i pełna uroku komisarz Maria to połączenie wprost doskonałe! Oto pierwszy zwiastun serialu „Komisarz Mama”!

Komisarz Mama od 3 marca w środę o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Komisarz Mama” na Instagramie - @komisarzmama