2020-06-10

„Maria Matejko”: Ruszyły zdjęcia do nowego serialu Polsatu

0

Przygotowania do produkcji o perypetiach dzielnej komisarz policji idą pełną parą. „Maria Matejko” jest polską wersją francuskiej hitowej produkcji „Candice Renoir”. W rolę głównej bohaterki, rozwiązującej wciągające kryminalne zagadki i walczącej z przeciwnościami w życiu osobistym, wcieli się Paulina Chruściel.

„Maria Matejko” opowiada o pięknej, silnej i pewnej siebie komisarz po przejściach, która po dziesięciu latach przerwy wraca do pracy w policji. Chce zawalczyć o siebie i swoją karierę. Jako matka czwórki dzieci musi jednocześnie radzić sobie z problemami wychowawczymi i nową zawodową rzeczywistością. Czy jej ogromna wiedza, inteligencja, doskonała intuicja i wewnętrzna siła pomogą jej się w tym świecie odnaleźć?

Każdy odcinek to osobna, wciągająca historia kryminalna, rozgrywająca się w innym środowisku, nad którą brawurowo i z pełnym poświęceniem pracować będzie pani komisarz, w której rolę wcieli się aktorka teatralna i filmowa, Paulina Chruściel.

W pozostałych rolach znani i lubiani aktorzy: Jakub Wesołowski, Anna Dereszowska, Wojciech Zieliński, Krystian Wieczorek i Anna Matysiak. Za reżyserię serialu odpowiada Marcin Ziębiński, a autorką adaptacji jest Justyna Pobiedzińska.

Producentem wykonawczym jest Tako Media. W związku z zagrożeniem COVID-19 producent serialu zapewnia twórcom zabezpieczenie zgodne z aktualnie obowiązującymi wymogami sanitarnymi i przepisami BHP.

Komentarze
© Polsat 2021