2021-02-12

Fundacja Polsat: Twój jeden gest może zmienić nasz świat

0

Od 8 lutego widzowie kanałów Grupy Polsat mogą zobaczyć najnowsze spoty Fundacji Polsat, w których występują znajdujący się pod jej opieką: Maja, Radek, Emilka, Jaś, Staś oraz Filip. Pokazują one, że ich marzenia są naprawdę proste, a dzięki wsparciu, jakie jest możliwe między innymi poprzez przekazywanie 1% podatku dochodowego - Fundacja może te marzenia spełniać.

W najnowszych spotach Fundacja Polsat pokazuje możliwe sposoby wsparcia swoich podopiecznych. Wzięli udział między innymi podopieczni Fundacji: Maja, Radek, Emilka, Jaś, Staś, Filip oraz Karolinka - dziewczynka, której bliska jest pomoc dzieciom. Reżyserem spotów był Andrzej Szajewski.

  

W 2021 roku mija ćwierć wieku od kiedy Zygmunt Solorz i Telewizja POLSAT powołali do życia Fundację Polsat. Dzisiaj to jedna z największych organizacji pozarządowych działających na terenie Polski. W sumie na cele statutowe Fundacja Polsat przekazała dotąd ponad ćwierć miliarda złotych!

  

Nowa odsłona strony internetowej fundacjapolsat.pl
7 stycznia wystartowała nowa strona internetowa Fundacji, w której zmieniona została szata graficzna. Strona posiada również nowoczesną kompozycję. Odwiedzający ją internauci, pod adresem fundacjapolsat.pl, mogą m.in. śledzić bieżące działania Fundacji Polsat i przyszłe inicjatywy, a także poznawać sylwetki podopiecznych.

O Fundacji Polsat
Fundacja Polsat, jedna z największych organizacji pozarządowych działających na terenie Polski, od dwudziestu pięciu lat kieruje swoją pomoc do chorych dzieci i ich rodziców. Do dziś Fundacja objęła swoją pomocą 37 835 małych pacjentów i wsparła finansowo 2 635 szpitali i ośrodków medycznych w całym kraju, które zostały wyremontowane lub wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny, a także szkoły, przedszkola i placówki, w których przebywają dzieci w pieczy zastępczej. W sumie na cele statutowe Fundacja przekazała dotąd 257 068 233,87 złotych. Fundusze na prowadzenie działalności pochodzą z ogólnopolskich kampanii, darowizn, dotacji wielu firm i osób prywatnych.

  

Fundacja Polsat na Instagramie - @fundacjapolsat

Komentarze