2021-01-14

„Pierwsza miłość”: Marysia w szpitalu psychiatrycznym!

0

Zgłoszenie się do placówki rozpoczyna lawinę nieprzewidzianych zdarzeń. Co dalej? Po sytuacji w karetce i incydencie na parkingu sąd kieruje Marysię do szpitala psychiatrycznego na leczenie. Na miejscu już na wstępie czeka na nią szokująca informacja, a potem jest tylko gorzej. Z dala od najbliższych i bez możliwości kontaktu z nimi przeżywa niezwykle trudne chwile...

Oglądaj Pierwsza miłość online na IPLA.TV.

Domańscy są załamani, nie mogą uwierzyć, że ze zwykłej stłuczki na parkingu zrobiła się taka afera. Marysię wspierają przyjaciółki, które zastanawiają się, czy jest szansa na to, aby kobieta uniknęła leczenia w placówce.

Mimo wszystko Marysia zgłasza się na leczenie do szpitala psychiatrycznego. Na miejscu okazuje się, że jej lekarzem będzie Mikulski, ten sam, który wcześniej zdiagnozował u niej PTSD (zespół stresu pourazowego) i zeznawał przeciwko niej w sądzie. Marysia bezskutecznie żąda zmiany opiekuna.

W szpitalu ginie jej telefon, kobieta w żaden sposób nie może skontaktować się z rodziną. Sytuacja w placówce jest napięta, Domańska nie może nikomu zaufać, czuje się osamotniona.

Czy Marysia i jej rodzina pokonają wszelkie trudności?

  

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze
© Polsat 2021