2021-01-05

„Pierwsza miłość”: Wielki skandal na weselu Ewy i Karola!

0

Jeden z najważniejszych dni w ich życiu okazuje się kompletną katastrofą. Ewa i Karol od lat tworzą szczęśliwą relację przeplataną dramatycznymi wydarzeniami. Nie brakuje ich także w trakcie ceremonii zaślubin pary. Pojawienie się szokującego gościa wywołuje potężną awanturę. A to dopiero początek...

Oglądaj Pierwsza miłość online na IPLA.TV.

Na chwilę przed ślubem Ewa regularnie trenuje, aby wyglądać rewelacyjnie w sukni ślubnej. Z kolei Artur organizuje Karolowi wieczór kawalerski, który okazuje się totalnym niewypałem. Ewa ma problem z sukienką, która po diecie i ćwiczeniach jest za duża. Szybko muszą znaleźć dobrą krawcową. Karol, chcąc uspokoić narzeczoną, prosi Sabinę, aby poprawiła suknię Ewy.

Na ślubie zjawiają się rodzina i przyjaciele pary młodej. Marek przychodzi na uroczystość ze swoją młodą żoną Sisi. Kinga jest w szoku, kiedy okazuje się, że żona ojca to Sylwia Konecka, największy wróg Karola, była szefowa i kochanka Janka, obecnego partnera Kingi.

Wszyscy są zaskoczeni. Nie gratulują Markowi żony, wręcz odwrotnie, ostrzegają go, że Sylwia to zły człowiek. Jej obecność kobiety doprowadza do kłótni Karola i Marka. Między przyjaciółmi dochodzi do bójki, w efekcie czego ojciec Kingi wraz z małżonką opuszczają uroczystość.

Co gorsze, okazuje się, że część gości ma objawy zatrucia pokarmowego. Ewa jest załamana. Jeden z najważniejszych dni w jej życiu okazuje się totalną katastrofą. Czy uroczystość uda się uratować?

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze
© Polsat 2021