2021-01-12

Przedstawiamy finalistki Miss Polski 2020. Galeria zdjęć!

0

Oto wszystkie kandydatki do korony dla najpiękniejszej Polki. Poznaj je bliżej! W 31. Narodowym Konkursie Piękności szanse na zwycięstwo miały 23 finalistki. W niedzielę 17 stycznia rywalizowały na uroczystej gali w Polsacie o tytuł Miss Polski 2020.

Oficjalna sesja zdjęciowa kandydatek do tytułu Miss Polski 2020, autorstwa Igora Drozdowskiego, powstała w Hotelu Mistral w podwarszawskich Markach. Finalistki prezentują się w przepięknych kreacjach z najnowszej kolekcji projektantki Violi Piekut. O ich makijaże zadbały „Wariacje Piękna by Sylwia Piwowarczyk” natomiast o fryzury „Zaremba International Academy”. Zdjęcia pojawią się w katalogu Miss Polski 2020, a efekty można zobaczyć w naszej galerii.

Finalistki Miss Polski 2020

1. Nina Ampulska - Ostrołęka
Mam 18 lat. Uczę się w liceum plastycznym. Moją pasją są sztuki plastyczne, a w szczególności rysunek, malarstwo i grafika artystyczna. W przyszłości chciałabym studiować na Akademii Sztuk Pięknych. Marzę o pracy związanej z tworzeniem artystycznym, wystawianiu swoich prac w galeriach oraz sprzedaży własnych prac.

2. Klaudia Andrzejewska - Włocławek
Mam 19 lat. Studiuję zarządzanie na kierunku socjologia mediów i biznesu w Warszawie. Swoją przyszłość wiążę w głównej mierze z własnym biznesem. Niebawem chcę otworzyć swoją firmę związaną z modą. Moją pasją jest również motoryzacja.

3. Natalia Balicka - Poznań
Mam 21 lat. Studiuję medycynę na kierunku lekarskim. Bardzo chciałabym pomagać ludziom i opiekować się nimi. Poza tym interesuję się śpiewem oraz sportami ekstremalnymi takimi jak kitesurfing i snowboard. Od najmłodszych lat gram w tenisa ziemnego.

4. Marta Byczuk - Legionowo
Mam 27 lat. Od siedmiu lat pracuję jako stewardessa i z tym zawodem wiążę swoją przyszłość. Ukończyłam bezpieczeństwo wewnętrzne na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Jestem ogromną fanką adrenaliny. Dzięki niej życie jest fascynujące, ciekawe i pełne emocji.

5. Natalia Ciekańska - Zabrze
Mam 20 lat. Pracuję w centrum logistycznym oraz studiuję architekturę wnętrz, z czym wiążę swoją przyszłość. Interesuję się fotografią, która uwiecznia ulotne chwile. Nie lubię się nudzić, w związku z tym oprócz mnóstwa obowiązków lubię aktywnie spędzać swój wolny czas. Preferuję wszelkie formy aktywności fizycznej. Stawiam na rozwój osobisty. Wychodzę z założenia, że nie należy w życiu stać w miejscu.

6. Wiktoria Ciochanowska - Łomża
Mam 20 lat. Jestem studentką pierwszego roku na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku na kierunku lekarskim. Poza kwestiami zawodowymi chciałabym być szczęśliwą żoną i wspaniałą mamą. Pragnę być silną, niezależną kobietą z zasadami. Moim największym dotychczasowym sukcesem jest rozpoczęcie studiów medycznych oraz zdobycie tytułu 2. Wicemiss Polski Nastolatek 2015, czemu zawdzięczam kontynuację przygody z konkursem.

7. Angelika Duszczyk - Warszawa
Mam 27 lat. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku dietetyka kliniczna. Interesuję się zdrowym odżywianiem. W przyszłości chciałabym zrobić kurs na trenera od przygotowania motorycznego do sportów takich jak piłka nożna, tenis bądź sztuki walki. Na co dzień pracuję w powietrzu, czyli jako stewardessa w Polskich Liniach Lotniczych LOT. Od najmłodszych lat trenowałam tańce latynoamerykańskie, później swoje pasje rozwijałam sportowo w siatkówce, koszykówce i tenisie. Moją pasją są również szkice architektoniczne.

8. Julia Gryczan - Gorzów Wielkopolski
Mam 23 lata. W marcu rozpoczynam studia na kierunku kosmetologia, co jest również moją pasją. Aktualnie pracuję w firmie związanej z fotowoltaiką. W przyszłości chciałabym zostać kosmetologiem, a moim marzeniem jest prowadzić swój gabinet. W ramach hobby regularnie ćwiczę na siłowni.

9. Justyna Haberka - Olkusz
Mam 20 lat. Studiuję psychologię w biznesie na drugim roku studiów licencjackich. W przyszłości chciałabym posiadać własny gabinet, w którym spełniałabym swoje pasje poprzez pomaganie tym, którzy potrzebują wsparcia w obszarze biznesu. Moją największą pasją jest muzyka, a w szczególności wokal, którego uczę się już od najmłodszych lat.

10. Roksana Jagła - Chruszczobród
Mam 22 lata. Uczęszczam zaocznie na studia kosmetologiczne. W przyszłości planuję otworzyć własny salon kosmetologiczny, w którym będę rozwijać swoje pasje. Nie wyobrażam sobie również życia bez podróżowania oraz sportu. Chętnie udzielam się charytatywnie.

11. Ewa Jakubiec - Słupice
Mam 23 lata. Jestem studentką pielęgniarstwa na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Równocześnie pracuję jako pielęgniarka w klinice medycyny estetycznej przy transplantacji włosów. W wolnych chwilach zajmuję się modelingiem, a w sezonie zimowym uwielbiam spędzać czas na stokach narciarskich.

12. Anna-Maria Jaromin - Katowice
Mam 22 lata. Studiuję bezpieczeństwo wewnętrzne. Wybrałam specjalizację psychokryminalistyka. Moją największą pasją jest jazda konna, którą trenuję od około dwunastu lat. W 2015 roku wygrałam Mistrzostwa Polski Amazonek w Damskim Siodle w ujeżdżeniu w kategorii mała runda. W przyszłości chciałbym połączyć moje studia oraz pasję i pracować w policji konnej, a moim największym marzeniem jest napisanie książki.

13. Żaneta Kotarba - Gdów
Mam 22 lata. Interesuję się szeroko pojętym zdrowym stylem życia, co zaprowadziło mnie na studia o kierunku dietetyka. Na co dzień jestem uśmiechniętą i pełną energii mieszkanką Krakowa. W wolnych chwilach oddaję się podróżom motocyklowym i muzyce.

14. Wiktoria Kozik - Chełm
Mam 18 lat. Jestem w ostatniej klasie liceum, w której przygotowuję się do matury. Jestem tancerką z wieloma tytułami i wyróżnieniami na arenie ogólnopolskiej. Od niedawna jestem również instruktorem tańca. Po skończeniu szkoły chciałabym rozpocząć studia na moim wymarzonym kierunku, jakim jest audiofonologia i protetyka słuchu w Warszawie. Interesuje się również sportem, językiem i kulturą krajów anglojęzycznych, biologią oraz rozwojem osobistym.

15. Olga Król - Turobin
Mam 19 lat i jestem tegoroczną maturzystką. W przyszłości chciałabym pracować jako prezenterka telewizyjna, łącząc to z pracą modelki. Interesuję się zdrowym stylem życia, makijażem, podróżami. Uwielbiam piec ciasta, czytać książki i spotykać się ze znajomymi. Chciałabym w przyszłości angażować się w działalność charytatywną na rzecz schronisk dla zwierząt. Jestem otwarta na nowe wyzwania!

16. Klaudia Matczak - Szczecin
Mam 21 lat. Studiuję diagnostykę sportową. W przyszłości chciałabym pracować ze sportowcami. Pracuję również jako modelka. Moją największą pasją jest siatkówka, którą trenuję od ośmiu lat.

17. Małgorzata Molik - Choszczno
Mam 25 lat. Studiuję prawo. Moją największą pasją jest lotnictwo i tu się spełniam jako Starszy Agent ds. wyważania samolotów na warszawskim lotnisku Chopina. W przyszłości chciałabym piąć się po szczeblach kariery.

18. Sandra Naum - Łącza
Mam 22 lata. Spełniłam swoje marzenie i aktualnie jestem studentką pierwszego roku Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie na specjalności aktorstwo i wokalistyka. Od najmłodszych lat dzięki mojej mamie, która zapisała mnie do szkoły muzycznej, mogłam rozwijać swoje umiejętności artystyczne. Wolny czas poświęcam grze na fortepianie, pieczeniu ciast, czytaniu książek, grze w szachy oraz działalności charytatywnej na rzecz fundacji i potrzebujących. Jestem uśmiechnięta, pełna pasji i ambicji oraz chęci do działania. Swoją przyszłość wiążę ze sceną, dawaniem ludziom radości, niesieniem pomocy, dążeniem do bycia dobrym człowiekiem.

19. Anita Sawicka - Lidzbark Warmiński
Mam 21 lat. Jestem studentką trzeciego roku prawa oraz mam ogromną nadzieję, że uda mi się za kilka lat zdać aplikację adwokacką. I nie, nie uprawiam crossfitu ani nie jestem weganką! Bo to pierwsze pytania, jakie słyszę, kiedy mówię, co studiuję. Kocham cukiernictwo, niemiecką motoryzację i bardzo chciałabym nauczyć się driftować! Przez kilka lat uczęszczałam na zajęcia teatralne i udało nam się razem z dziewczynami zdobyć kilka nagród.

20. Agata Śron - Wąsosz
Mam 19 lat. Studiuję kosmetologię. W przyszłości chciałabym pójść w kierunku kosmetologii leczniczej. Na co dzień pracuję jako opiekunka w żłobku. Uwielbiam dzieci, często udzielam się w akcjach charytatywnych wspomagających domy dziecka.

21. Dominika Wójcik - Moszczenica
Mam 19 lat. Jestem tegoroczną maturzystką. Chcę studiować na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne i w przyszłości rozpocząć pracę w służbach mundurowych. Od wielu lat jestem strażaczką, która uwielbia piec i gotować. To takie moje zabawy z ogniem. Na szczęście do tej pory jeszcze nic nie podpaliłam.

22. Laura Wycichowska - Ciosaniec
Mam 21 lat. Studiuję bezpieczeństwo narodowe. Aktualnie jestem na etapie pisania pracy licencjackiej. W przyszłości chciałabym pracować w służbach mundurowych. Zaciągnęłam się do wojska, jednak teraz wiem, że to nie dla mnie. Spróbuję swoich sił w policji. W wolnej chwili czytam kryminały. Praktykuje jogę, którą polecam wszystkich nerwusom.

23. Martyna Zimmer - Jeziory Wielkie
Mam 20 lat. Studiuję pedagogikę, specjalność edukacja elementarna i nauczanie dzieci z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim. Pracuję w przedszkolu i w przyszłości chciałabym otworzyć własne. Moją pasją, oprócz mojej pracy, jest sport oraz kino.

Komentarze
© Polsat 2021