2021-01-16

Anna Wyszkoni: Kobieta to ocean piękna i wrażliwości

0

Piosenkarka specjalnie dla POLSAT.PL o swoich rolach podczas gali Miss Polski 2020. Anna Wyszkoni została zaproszona do udziału w prestiżowym wydarzeniu, żeby zaprezentować swoje talenty wokalne na scenie, ale również do jury, które wybierze nową królową. Czego będzie szukała w kandydatkach do korony? Jakie cechy będą dla niej najważniejsze?

- Jako czternastolatka wygrała pani Miss Nastolatek w gminie Krzyżanowice. Jak pani wspomina tamten konkurs?
- Jako fantastyczną, młodzieńczą przygodę. To była zabawa, choć już wtedy czułam, że kocham scenę i lubię prezentować się przed publicznością. Już dwa lata później rozpoczęłam moją działalność muzyczną i zaczęłam grać pierwsze koncerty. Nawet to skromne doświadczenie z konkursu Miss Nastolatek pomogło mi wtedy w pokonaniu pierwszej tremy.

- Czym jest dla pani piękno? Czy to tylko uroda, styl?
- Na pewno uroda i styl, ale i poczucie humoru, obycie, klasa. To lubię najbardziej w ludziach.

- Na co będzie pani zwracała uwagę, zasiadając w jury i oceniając kandydatki?
- Kobieta jest niezmierzonym oceanem piękna i wrażliwości. I właśnie na te cechy oraz na wspomniany styl i klasę najbardziej będę zwracała uwagę.

- Pojawi się pani także na scenie i zaśpiewa utwór „Zapytaj mnie o to kochany”. Jakie będzie to wykonanie, czego możemy się spodziewać?
- Piosenkę wykonam z moim zespołem, w wersji koncertowej, która różni się od tej znanej z radia, choćby za sprawą pięknej, jazzowej trąbki. Od lat pracuję ze wspaniałymi muzykami pod kierownictwem znanego gitarzysty Marka Raduli.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

- W 2020 roku niewiele było okazji do spotkania się z fanami. Czy cieszy się pani na występ podczas gali Miss Polski? Liczy pani na powrót do normalności w 2021 roku?
- Bardzo się cieszę, bo bardzo brakuje mi sceny i publiczności, więc każdy występ, nawet telewizyjny, z widownią przed telewizorami, jest dla mnie bardzo cenny. Mam wielką nadzieję, że w tym roku wrócimy do pracy, do koncertowania i spotkań z publicznością, których mi ogromnie brakuje. Tym bardziej że w tym roku obchodzę jubileusz dwudziestopięciolecia pracy na scenie. Wiążę z nim duże nadzieje i plany.

- Jakie ma pani plany muzyczne na ten rok?
- Chciałabym jesienią wydać płytę i zagrać jubileuszową trasę koncertową, która teoretycznie jest zaplanowana, ale wciąż nie wiemy, czy będzie można koncertować przy pełnych salach, czy na przykład wypełnionych tylko w połowie. To jest bardzo duża różnica, nie tylko w sensie ekonomicznym, a przede wszystkim energii i atmosfery, w jakiej odbywają się koncerty. W marcu ruszy również pewien bardzo ciekawy i zupełnie nowy dla mnie projekt, ale o tym na razie nie mogę nic więcej powiedzieć. Póki co zapraszam w niedzielę przed telewizory na finał wyborów Miss Polski w Polsacie.

Rozmawiała Julia Borowczyk

Finał Miss Polski 2020 na żywo w niedzielę 17 stycznia o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze
© Polsat 2021