2020-12-29

Sylwestrowa Moc Przebojów 2020: Jeszcze więcej gwiazd!

0

Królewskie rozdanie! Stachursky, Piękni i Młodzi oraz Lou Bega w Polsacie. Odkryliśmy kolejne muzyczne karty! Kolejnymi artystami Sylwestrowej Mocy Przebojów 2020 są: król muzyki latynoskiej, który zaśpiewa swój wielki hit „Mambo No. 5”, król muzyki dance i „Typ niepokorny” oraz królowa muzyki tanecznej - piękna i młoda Magdalena Narożna wraz z zespołem. Transmisja na żywo w czwartek 31 grudnia od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT, IPLA.TV, Interia.pl oraz Polsat News.

Mimo panującej sytuacji ten Sylwester na pewno będzie gorący! Podczas największej domówki w Polsce usłyszymy hity kolejnych trzech znanych i uwielbianych przez Polaków artystów! Kto nie zna hitu „Mambo No. 5” w wykonaniu niemieckiego artysty Lou Begi? Ten kawałek z 1999 roku ma na swoim koncie aż 320 milionów odsłon na YouTube! Singel ten po premierze natychmiast trafił na pierwsze miejsca list przebojów w Polsce, Wielkiej Brytanii, Niemczech i Francji. Zanotował też wysokie trzecie miejsce na liście „Billboardu”. Dzięki „Mambo No. 5” Lou Bega otrzymał nawet nominację do nagrody Grammy.

Ale to nie koniec atrakcji! Na scenie usłyszymy super hit „Ona jest taka cudowna” w wykonaniu zespołu Piękni i Młodzi! Singiel ten osiągnął wynik ponad 83 milionów wyświetleń na YouTube! Zespół powstał w 2012 roku i od tego czasu każdy ich kawałek jest wielkim hitem. W 2014 roku grupa wzięła udział w przesłuchaniach do siódmej edycji programu „Tylko muzyka. Must be the music” emitowanego w Polsacie. Na etapie przesłuchań zaprezentowali piosenkę „Kocham się w tobie” i zakwalifikowali się do półfinału. Podczas niego wykonali swój przebój „Niewiara”, dzięki czemu awansowali aż do finału! W czerwcu tego samego roku wydali swój debiutancki album studyjny pod tym samym tytułem. Jakie hity jeszcze usłyszymy w wykonaniu zespołu Piękni i Młodzi podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów? Tego nie zdradzamy! Ale będzie się działo!

Podczas największej domówki w Polsce nie może zabraknąć także hitu z 2000 roku: „Typ niepokorny”! Swoją karierę Stachursky rozpoczął we wczesnych latach 90. W 1994 roku nagrał utwór „Taki jestem”, który jednocześnie był pierwszym singlem wokalisty z płyty wydanej pod takim samym tytułem. W 2006 roku za „Z każdym Twym oddechem” odebrał Słowika Publiczności podczas festiwalu sopockiego. A pięć lat później jego piosenka „Muzyki moc”, nagrana wraz z jedenastoma innymi artystami z okazji dziesięciolecia stacji VIVA Polska, otrzymała nagrodę VIVA Comet w kategorii „odpał”, czyli najlepsze na Viva-TV.pl.

Oprócz Lou Begi, Piękni i Młodzi oraz Stachursky’ego na największej domówce w Polsce zagrają między innymi: Sylwia Grzeszczak, Sławomir i Kajra, Dawid Kwiatkowski, Alicja Majewska, Doda, Czadoman, Daj To Głośniej, Feel, Enej, After Pary, Michał Szpak, Mandaryna i Michał Wiśniewski!

  

Przywitajmy Nowy Rok z Telewizją Polsat, IPLA.TV, Interia.pl oraz Polsat News!

Sylwestrowa Moc Przebojów w czwartek 31 grudnia o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze