2020-12-22

Plejada gwiazd w sylwestrowym spocie Polsatu. Zobacz wideo!

0

Artyści zapraszają na największą domówkę w Polsce. To Sylwestrowa Moc Przebojów 2020! Popularne hity i wielkie muzyczne gwiazdy z Polski i zagranicy gwarantują szampańską zabawę. A do tego mnóstwo niespodzianek i innych atrakcji dla widzów przed telewizorami. To idealny plan na znakomitą imprezę i huczne powitanie Nowego Roku 2021. Transmisja na żywo w czwartek 31 grudnia od godz. 20:00 na antenie Telewizji POLSAT, IPLA.TV, Interia.pl oraz Polsat News.

Tegoroczny Sylwester będzie inny niż te, które znamy z poprzednich lat. Musimy zostać w domach, a to oznacza tylko jedno - rozkręcamy największą domówkę wszechczasów! Spot sylwestrowy z udziałem gwiazd idealnie wprowadza nas w klimat domowej imprezy, na którą zapraszają: Sylwia Grzeszczak, Sławomir i Kajra, Dawid Kwiatkowski, Alicja Majewska, Doda, Czadoman, Daj To Głośniej, Feel, Enej, Mandaryna i Michał Wiśniewski, After Party oraz prowadzący: Paulina Sykut–Jeżyna, Karolina Gilon i Rafał Maserak!

  

Spot to tylko zapowiedź tego, czego widzowie mogą się spodziewać już 31 grudnia na antenie Polsatu, IPLA.TV, Interia.pl oraz Polsat News. Sylwestrowa Moc Przebojów to wyjątkowa noc, pełna muzycznych gwiazd z Polski i zagranicy, wielu atrakcji oraz niespodzianek! Nie może was zabraknąć!

Sylwestrowa Moc Przebojów w czwartek 31 grudnia od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze