2020-12-20

„Sąsiedzkie porachunki” - odcinek 5: Rozliczenia na plus

0

Basia i Jola odwiedzają salon fryzjerski. Przy okazji pomagają młodej właścicielce. Ewelina martwi się, że w natłoku obowiązków nie zdąży rozliczyć pracowników, a jej roztrzepanie może doprowadzić do katastrofy. Zwierzenie się ze swoich problemów klientkom przynosi jej nie tylko ulgę. Jedna z nich znajduje w internecie remedium na jej rozterki.

Oglądaj Sąsiedzkie porachunki online na IPLA.TV.

Siedzące na fotelach fryzjerskich Basia i Jola są w znakomitych humorach. - Nie mogę teraz gadać, bo jestem na szkoleniu z podatków - kończy rozmowę z mężem Wojtkiem pierwsza z nich. W zupełnie innym nastroju jest Ewelina.
- Muszę zamknąć rok i jeszcze PIT-y wystawić dla pracowników. Mam tyle pracy i będę to robić po raz pierwszy. Trochę mnie to przerasta. Własnej firmy mi się zachciało i co? Mam teraz biegać po urzędach, jak mam tyle na głowie?
- Nie, niekoniecznie - mówi Jola i od razu pokazuje w smartfonie, w jaki sposób fryzjerka może znaleźć odpowiednie informacje i załatwić część spraw online.
- Naprawdę? Matko, tylko ja taka głupia jestem?
- Nie, nie tylko. Jeszcze mój Wojtek. W zeszłym roku tak dał się zrobić, że w ogóle bajka - włącza się Basia i wspomina sytuację, w której „wkręciła” swojego męża w masę domowych obowiązków...

Dziękujemy za wspólne oglądanie serialu Sąsiedzkie porachunki w Telewizji POLSAT!

Komentarze
© Polsat 2021