2020-12-20

„Przyjaciółki” z mocą życzeń. „Dobrze jest nieść pomoc”

0

Magdalena Stużyńska-Brauer i Nicole Bogdanowicz dla Fundacji Polsat. Zachęcając do wspierania jej działań aktorki popularnej produkcji wzięły udział w drugiej odsłonie pierniczkowania. W trakcie ozdabiania słodkich ciasteczek gwiazdy serialu „Przyjaciółki” opowiadały o swoich świątecznych tradycjach i zwyczajach, odpowiadały na pytania widzów, a także złożyły im bożonarodzeniowe życzenia.

Fundacja Polsat na Instagramie - @fundacjapolsat

Magdalena Stużyńska-Brauer, która często angażuje się w charytatywne akcje, ubolewała, że tym razem pierniczkowanie musiało przenieść się do internetu. - To bardzo piękna tradycja. Mam nadzieję, że po raz ostatni online - powiedziała występująca w świątecznych spotach Fundacji Polsat aktorka.

Przypominała, że wysyłając SMS-y, z których dochód jest przekazywany na leczenie podopiecznych organizacji, można w łatwy sposób pomagać innym. - Zachęcamy także, żebyście towarzyszyli Fundacji nie tylko w Święta. To jest bardzo ważne w życiu: obecność drugiego człowieka i to, że się nie jest samemu w trudnych sytuacjach. Dobrze jest nieść pomoc i na pewno dobrze jest czuć, że tę pomoc można gdzieś uzyskać - podkreśliła.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Nicole Bogdanowicz (@nicole.bogdanowicz)

Aktorki apelowały o rozwagę w trakcie bożonarodzeniowego okresu. - Te święta na pewno nie będą najprostsze, ale damy radę. Musimy je przetrwać w sposób ostrożny, żebyśmy mogli się z naszymi dziadkami, ciociami, wujkami, rodzicami starszymi czy teściami spotkać w przyszłym roku w pełnym zdrowiu - stwierdziła serialowa Anka.

Magdalena Stużyńska-Brauer i Nicole Bogdanowicz rozmawiały o ulubionych świątecznych zapachach i potrawach, a także odpowiedziały na wiele pytań widzów. Usłyszeli oni nietypową historię związaną z pojawieniem się nieoczekiwanego gościa oraz bożonarodzeniowe życzenia.

Zobacz pierniczkowanie z Magdaleną Stużyńską-Brauer i Nicole Bogdanowicz:

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Fundacja Polsat (@fundacjapolsat)

Fundacja Polsat to jedna z największych organizacji pozarządowych działających na terenie Polski, od dwudziestu dwóch lat kieruje swoją pomoc do chorych dzieci i ich rodziców. Do dziś Fundacja objęła swoją pomocą 37 762 małych pacjentów i wsparła finansowo 2 635 szpitali i ośrodków medycznych w całym kraju, które zostały wyremontowane lub wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny. W sumie na cele statutowe Fundacja przekazała dotąd 257 068 233,87 złotych.

Więcej informacji o działaniach Fundacji Polsat - www.fundacjapolsat.pl

Komentarze