2020-12-12

Nowe świąteczne spoty Fundacji Polsat i pomoc od Grupy Polsat

Od 14 grudnia w Polsacie będą emitowane nowe spoty Fundacji Polsat. W nagraniach brały udział gwiazdy znane z produkcji stacji: Magdalena Stużyńska, Paulina Sykut-Jeżyna, Jan i Lenka Klimentowie, Katarzyna Zielińska, Wojciech Błach, Krzysztof Ibisz, Rafał Maserak i Jerzy Mielewski, a także podopieczni Domu dla Dzieci w Otwocku, który wspiera Fundacja Polsat. W tym wyjątkowym okresie Fundacja Polsat wraz z Grupą Polsat już drugi rok z rzędu wesprze Fundację Domowe Hospicjum Dziecięce Promyczek, przekazując darowiznę w wysokości ponad 60 tysięcy złotych.

Fundacja Polsat na Instagramie - @fundacjapolsat

Świąteczne spoty Fundacji

„Nie potrzeba wiele, aby zrobić coś dobrego dla innych. Podzielmy się ciepłem i miłością z tymi, którzy tego potrzebują”. Tymi słowami gwiazdy, podczas dekorowania świątecznych pierników, zachęcają w najnowszych spotach do wysyłania SMS-ów, z których dochód przeznaczony zostanie na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji Polsat.

  

Świąteczne życzenia przy pięknie udekorowanej choince składają podopieczni Domu dla Dzieci w Otwocku. Placówkę tą wspiera Fundacja Polsat. Widzowie Polsatu mogą zobaczyć najnowszą produkcję promującą Fundację Polsat między 14 grudnia a 6 stycznia. Reżyserem spotów jest Andrzej Szajewski, a producentem Luiza Biedrzycka.

  

Pierniczkowanie - tym razem online

Przygotowania do Bożego Narodzenia będą również obecne na profilu Fundacji Polsat na Instagramie. A to za sprawą pierniczkowania online organizowanego 13, 19 i 22 grudnia. Wezmą w nich udział m.in. Aneta Zając, Wojciech Błach, Nicole Bogdanowicz, Magdalena Stużyńska oraz Jerzy Mielewski. Zaproszone do pierniczkowania gwiazdy będą dzielić się swoimi wspomnieniami Świąt Bożego Narodzenia z czasów dzieciństwa, przypominać rodzinne tradycje czy prezenty znalezione pod choinką, które utkwiły im najbardziej w pamięci. W pierwszym pierniczkowaniu 13 grudnia o godz. 17:00 wzięli udział Aneta Zając i Wojciech Błach, aktorzy serialu „Pierwsza miłość”.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Fundacja Polsat (@fundacjapolsat)

Wsparcie dla Fundacji Domowe Hospicjum Dziecięce Promyczek

W tym wyjątkowym okresie Fundacja Polsat wraz z Grupą Polsat już drugi rok z rzędu wesprze Fundację Domowe Hospicjum Dziecięce Promyczek, przekazując darowiznę w wysokości ponad 60 tysięcy złotych. Hospicjum udziela pomocy paliatywno-hospicyjnej dzieciom z chorobami ograniczającymi życie, chorobami nowotworowymi oraz przewlekłymi i nieuleczalnymi chorobami okresu rozwojowego.

O Fundacji Polsat

Fundacja Polsat to jedna z największych organizacji pozarządowych działających na terenie Polski, która od dwudziestu czterech lat kieruje swoją pomoc do chorych dzieci i ich rodziców.

Do dziś Fundacja objęła swoją pomocą 37 762 małych pacjentów i wsparła finansowo 2 635 szpitali i ośrodków medycznych w całym kraju, które zostały wyremontowane lub wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny, a także szkoły, przedszkola i placówki, w których przebywają dzieci w pieczy zastępczej. W sumie na cele statutowe Fundacja przekazała dotąd 257 068 233,87 złotych. Fundusze na prowadzenie działalności pochodzą z ogólnopolskich kampanii, darowizn, dotacji wielu firm i osób prywatnych.

Więcej informacji o działaniach Fundacji Polsat - www.fundacjapolsat.pl