2020-12-08

Gwiazdy Polsatu nagrały świąteczną piosenkę. Zobacz!

„Święta marzeń jak co rok” specjalnie dla widzów stacji na Boże Narodzenie. Choć w obecnym roku ten magiczny czas będzie nieco inny, to może być równie radosny i rodzinny jak do tej pory, o czym przekonują w przygotowanej z tej okazji piosence bohaterowie programów i seriali. Plejada artystów zaprasza także do wspólnego spędzenia świąt z Telewizją POLSAT.

Ze względu na obostrzenia związane z pandemią koronawirusa, nie każda rodzina będzie mogła spotkać się w święta w komplecie. Gwiazdy Polsatu są przekonane, że nie przeszkodzi to, aby ten wyjątkowy czas spędzić razem, „choć o krok”, a duch Bożego Narodzenia będzie obecny w każdym domu. W wideo już czuć świąteczną atmosferę!

W nagraniu wzięli udział artyści i dziennikarze związani z Polsatem: prowadzący „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”: Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz, juror Andrzej Grabowski i tancerze programu Stefano Terrazzino i Rafał Maserak, trójka prowadzących „Ninja Warrior Polska”: Karolina Gilon, Jerzy Mielewski i Łukasz „Juras” Jurkowski, jurorzy „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Walewska, Adam Strycharczuk, Kacper Kuszewski i prowadzący show Maciej Dowbor, gospodynie programów „Nasz nowy dom” i „Ewa gotuje”, czyli Katarzyna Dowbor i Ewa Wachowicz. Wystąpiły także aktorki seriali Joanna Liszowska („Przyjaciółki”), Aneta Zając („Pierwsza miłość”), Monika Miller („Gliniarze”) i Anna Dereszowska („Maria Matejko”), dziennikarze Polsat Sport Karolina Szostak i Bożydar Iwanow, wokalistka Anna Wyszkoni, Sławomir i Kajra oraz zespół Enej.

Autorem muzyki do piosenki jest Rafał Kulczycki, a słowa napisała Daria Druzgała. Klip wyreżyserował Andrzej Szajewski.

  

Zapraszamy do spędzenia Świąt Bożego Narodzenia z Telewizją POLSAT!