2020-12-07

„Kevin sam w domu” w wigilijny wieczór w Telewizji POLSAT

0

Kultowa komedia, której nie może zabraknąć podczas Świąt Bożego Narodzenia. Hitowa produkcja co roku cieszy się ogromną popularnością, a zmagania dzielnego Kevina McCallistera z włamywaczami przeżywają przed telewizorami miliony widzów. Oglądanie tego filmu w Wigilię przy świątecznym stole to już tradycja! „Kevin sam w domu” w czwartek 24 grudnia o godz. 20:00 w Polsacie.

Przygody ośmiolatka, który w wyniku serii niefortunnych zdarzeń zostaje sam w domu na Boże Narodzenie, od samego początku podbiły serca widzów na całym świecie. Polacy także pokochali sprytnego urwisa i choć film co roku jest stałym punktem świątecznej ramówki Polsatu, to niezmiennie przyciąga przed telewizory wiele rodzin. W 2019 roku w wigilijny wieczór świąteczny hit obejrzało prawie 3,8 miliona widzów.

Emisja filmu w Boże Narodzenie stała się już tradycją, którą Telewizja POLSAT pielęgnuje od lat. Gdy w 2010 roku widzowie dowiedzieli się, że w podczas świąt może zabraknąć filmu, zasypali mailami i listami skrzynki pocztowe stacji, aby do tego nie dopuścić. Polsat nie miał innego wyboru i uległ prośbom, a „Kevin sam w domu” sprawił, że po raz kolejny był liderem oglądalności.

  

Kevin sam w domu w czwartek 24 grudnia o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze