2020-10-15

Wielka Czwórka „The Four” w „Tańcu z Gwiazdami”

0

Diabelnie zdolni i nadzwyczaj ambitni wokaliści w wielkim hicie Whitney Houston. Karolina Leszko, Kuba Krupski, Sabina Jeszka i Sami Harb jako pierwsi zajęli gorące krzesła w muzycznym programie Polsatu. Otrzymali także zaproszenie do innego show stacji. Zaśpiewali w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” tuż przed premierowym odcinkiem „The Four. Bitwa o sławę” w Polsacie!

Oglądaj The Four. Bitwa o sławę online na IPLA.TV.

Wiosną po tygodniach poszukiwań jury „The Four. Bitwa o sławę” wybrało cztery osoby o zadatkach na wielkie gwiazdy. Są to gotowi na zrobienie wielkiej muzycznej kariery Sami Harb, Sabina Jeszka, Kuba Krupski i Karolina Leszko.

Sami Harb - pochodzi z New Jersey w Stanach Zjednoczonych. Brał już udział w jednym z muzycznych show, lecz dopiero teraz czuje, że może wygrać „Bitwę o sławę”.
Sabina Jeszka - wokalista, autorka tekstów i muzyki. Od wielu lat widzowie mogą podziwiać jej talent we wszystkich stacjach telewizyjnych w kraju.
Kuba Krupski - dotarł do finału kultowego programu „Tylko muzyka. Must be the music”.
Karolina Leszko - choć w jej żyłach płynie jazz, realizuje swoje muzyczne pasje na każdym polu. Oprócz udziału w wielu show ma na koncie także duet z Michaelem Bublé.

Stoczyli już wiele muzycznych bitew, aby dojść do tego miejsca. Kolejnym wyzwaniem było wykonanie na żywo hitu Whitney Houston „I Wanna Dance with Somebody”.

The Four. Bitwa o sławę od 16 października w piątek o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Komentarze
© Polsat 2020