2020-10-13

„The Four”: Uczestniczka przeżyła w USA koszmar!

0

Dagmara Czechura i jej szczere wyznanie o kulisach show-biznesu za oceanem. Wokalistka przez trzy lata była zawodowo związana z hollywoodzkim producentem muzycznym. Dlaczego marzenia o wielkiej karierze w Stanach Zjednoczonych okazały się bolesnym rozczarowaniem? Co wydarzyło się w USA? Mamy fragment wideo! „The Four. Bitwa o sławę” od 16 października w piątek o godz. 22:10 w Polsacie.

Oglądaj The Four. Bitwa o sławę online na IPLA.TV.

Dagmara Czechura od najmłodszych lat marzyła o muzycznej karierze. Za sobą ma już udział w ogólnopolskich festiwalach i w jednym z telewizyjnych programów muzycznych. W 2015 roku wzięła udział w międzynarodowym talent show „Aim2Fame”, w którym otrzymała kontrakt i rozpoczęła karierę solową. Poznała wtedy hollywoodzkiego producenta muzycznego i tak trafiła do Stanów Zjednoczonych. Kontakt wydawał się wielką szansą, ale okazał się ogromnym rozczarowaniem, który wspomina z bólem. Młoda wokalistka przekonała się, że show-biznes w USA jest dżunglą, w której trwa bezpardonowa walka o przerywanie.

Uczestniczka show płacze wspominając pobyt w Stanach Zjednoczonych oraz współpracę z bardzo znanym i cenionym producentem: - Podpisałam kontrakt na trzy lata i w tym momencie wszystko się zaczęło... Nikt nie wie, jak jest na zapleczu tego wszystkiego - mówi przez łzy. Oto fragment programu!

  

Co jej się przydarzyło i jak udało jej się uciec? Historia Dagmary Czechury w „The Four. Bitwa o sławę” w piątek 16 października o godz. 22:10.

The Four. Bitwa o sławę od 16 października w piątek o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Komentarze
© Polsat 2020