2020-10-15

„The Four. Bitwa o sławę”: Igor Herbut wspomina Korę

0

Jeden z występów w show przypomniał jurorowi rozmowę z legendarną artystką. Bogusław Nawara zdecydował się na bardzo odważny krok i zaśpiewał piosenkę Igora Herbuta. Muzyk oceniając wykonanie „Scarlett” nawiązał do słów Kory, która jako jurorka w „Tylko muzyka. Must be the music” była w podobnej sytuacji. Oto fragment występu, który w całości w „The Four. Bitwa o sławę” w piątek 16 października o godz. 22:10.

Oglądaj The Four. Bitwa o sławę online na IPLA.TV.

Wchodząc na scenę uczestnicy „The Four. Bitwa o sławę” powinni mieć jurorów po swojej stronie, bowiem tylko oni mogą zdecydować, czy zostaną dopuszczeni do muzycznego pojedynku z Wielką Czwórką. Bogusław Nawara sięgnął po utwór „Scarlett”, wielki hit z repertuaru zespołu LemON, którego założycielem i wokalistą jest Igor Herbut.

Ten występ przypomniał artyście rozmowę z Korą na temat oceny własnych piosenek wykonywanych przez innych ludzi: – Z reguły Kora była w dziewięćdziesięciu procentach na „tak”. A ja uważam, że piosenki to są nasze dzieci. Do dzieci jesteśmy jednakowo surowi, ale też bardzo wyrozumiali. Co nie znaczy, że jesteśmy bezkrytyczni- stwierdził.

Czy występ Bogusława Nawary zyska uznanie Igora Herbuta? Oto fragment show! „Scarlett” w jego wykonaniu „The Four. Bitwa o sławę” w piątek 16 października o godz. 22:10.

  

The Four. Bitwa o sławę od 16 października w piątek o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Komentarze
© Polsat 2020