2020-10-15

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Will Smith? To Maurycy Popiel!

0

Polski aktor jako amerykański aktor i raper w dziewiątym odcinku programu. Są ludzie wielu talentów, które doskonale przydają się w takim show jak „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Will Smith stał się inspiracją dla tych, którzy łączą kino z muzyką i czerpią pełnymi garściami z obu dziedzin sztuki. Jak w tej roli zaprezentował się Maurycy Popiel? Czym zaskoczył siebie i jury?

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na IPLA.TV.

Filmowe dialogi i rymowane wersy. Will Smith doskonale wie, jak zrobić użytek z jednego i drugiego. Przykładem może być choćby „Men In Black” - hit ze ścieżki dźwiękowej do kasowej produkcji o tym samym tytule. Singiel ten znalazł się również na pierwszym solowym albumie artysty „Big Willie Style” razem z „Gettin' Jiggy Wit It”. - Technicznie jest znakomity. Jego teksty super się zgadzają, wszystko rytmicznie pasuje do siebie. Nie ma tam żadnych naciąganych wersów - powiedział Maurycy Popiel o wylosowanym utworze.

Co okazało się dla niego najtrudniejsze? Luz i lekkość, jak wskazywał Maciej Dowbor? - Jestem aktorem, więc jestem w stanie doprowadzić się do tego. Ale w tydzień ciężko to zrobić. Bo trzeba nie myśleć o tekście. A tekstu jest dużo - zaznaczył. - Mało tego, jak się go ogląda, to ma się to poczucie, że jemu się nigdzie nie spieszy, że on zawsze zdąży - podkreślił uczestnik i dodał: - Ja będę trochę bardziej koncertowy.

Zobacz fragment, jak Maurycy Popiel wykonuje „Gettin' Jiggy Wit It”:

  

Twoja Twarz Brzmi Znajomo w sobotę o godz. 21:55 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Komentarze