2020-10-10

Ewelina Lisowska: „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Sentyment!

0

Artystka w rozmowie z POLSAT.PL o udziale w show i nowych muzycznych projektach. Która rola zapadła jej szczególnie w pamięci? Czym zajmuje się obecnie wokalistka? Ewelina Lisowska jest po premierze nowego utworu „Nie mogę zapomnieć”. Jak się okazuje, nad piosenką pracowała już podczas udziału w 12. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

- Jak z perspektywy czasu wspomina pani przygodę w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?
- Udział w programie wspominam z dużym sentymentem. Wiele się tam nauczyłam, ale też i świetnie bawiłam! Poznałam wspaniałych ludzi, z którymi mam kontakt do dzisiaj. Tak bardzo zaprzyjaźniłam się z Kasią Ptasińską, że spotkałyśmy się nawet na jej miesiącu miodowym (śmiech). Muszę jednak dodać, że wyszło to całkiem przypadkowo.

- Którą ze swoich ról zapamiętała pani najbardziej i dlaczego?
- Najdziwniejszym doświadczeniem była moja przemiana w Malumę. Mogłam na własnej skórze sprawdzić, jak ciężko się je zupę pomidorową, mając brodę. Nie miałam pojęcia, że to takie problematyczne!

- Czy śledzi pani trzynastą edycję show?
- Staram się śledzić występy w internecie, bo jestem bardzo ciekawa, jak radzą sobie nowi uczestnicy. Najbardziej chyba zaskoczył mnie Czadoman, który udowodnił, że chłopak grający disco polo, potrafi świetnie zaśpiewać, ale też i wzruszyć.

- Jak powstawała pani najnowsza piosenka „Nie mogę zapomnieć”?
- To dość zabawne, bo zaczęłam pisać ten utwór tuż przed finałem programu. Pamiętam jak pokazywałam demówkę Łukaszowi Zagrobelnemu i Adasiowi Strycharczukowi, kiedy trenowaliśmy do wspólnego występu. Od tamtej pory nieco w nim zmieniłam i wreszcie ujrzał światło dzienne! Utwór powstał we współpracy z Moniką Wydrzyńską i Mikołajem Trybulcem, którzy na co dzień tworzą zespół Linia Nocna.

- Jak wyglądały prace nad teledyskiem? Czy pojawiły się jakieś trudności w kręceniu w związku z koronawirusem?
- Początkowo wpadłam na pomysł, że nakręcę ten klip w domu i tak też się stało! Nie było sztabu ludzi, tylko ja i operator kamery. Niestety okazało się, że mamy za mało materiału, więc warto byłoby coś dokręcić... Kolejny plan zdjęciowy był już profesjonalny i powstała wtedy większość ujęć wykorzystanych w klipie. To był też jeden z powodów, dlaczego moi fani musieli tak długo czekać.

- Czy utwór „Nie mogę zapomnieć” to zapowiedź większego projektu?
- Nie myślę jeszcze o albumie, ale na pewno będę dzielić się kolejnymi muzycznymi nowościami (uśmiech).

Rozmawiała Julia Borowczyk

Twoja Twarz Brzmi Znajomo w sobotę o godz. 22:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Komentarze
© Polsat 2020