2020-10-07

„Tatuśkowie”: Nowy komediowy serial Telewizji POLSAT

0

Ruszyły zdjęcia do nowej produkcji, której bohaterami są czterej ojcowie. Do świata zdominowanego przez matki wkraczają „Tatuśkowie”, czyli Bartłomiej Kasprzykowski, Kacper Kuszewski, Marcin Rogacewicz i Philippe Tłokiński! Co czeka widzów? Brawurowy humor i historie, które mogą przydarzyć się każdemu.

„Tatuśkowie” to: zabójczo przystojny prawnik Aleks (Marcin Rogacewicz), zabawny i momentami wybuchowy właściciel pizzerii Władek (Bartłomiej Kasprzykowski), zapracowany pantoflarz Czarek (Kacper Kuszewski), nieśmiały romantyk Tomasz (Philippe Tłokiński). Pozornie dzieli ich mnóstwo rzeczy - temperament, wykonywana praca, podejście do życia. Łączy - wspólne doświadczenie dojrzałych trzydziestolatków i to, że każdy z nich jest ojcem, chociaż nie każdy o tym wiedział...

Wydawać by się mogło, że najbardziej szalone lata mają już za sobą, jednak dopiero teraz czeka ich prawdziwy życiowy rollercoaster - a to wszystko za sprawą dzieci oraz silnych i przebojowych żon i partnerek. Takich, które potrafią wywrócić ich życie do góry nogami i przy których nie ma mowy o nudzie.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Jak dzielić swój czas między byłą żonę i aktualną partnerkę? Czy da się być panem domu i umacniać tradycyjne wartości, gdy tak naprawdę to żona trzyma stery? Dlaczego tak trudno utrzymać dobre relacje z teściową i jak odnaleźć się w damsko-męskich potyczkach, w których każdy ruch ma znaczenie? Na te pytania niejednokrotnie będą szukali odpowiedzi „Tatuśkowie”. Cztery zupełnie różne charaktery i odmienne spojrzenia na życie. W kryzysowych sytuacjach łączą jednak siły i stawiają czoła wyzwaniom, a to zazwyczaj wyzwala lawinę zabawnych i nieprzewidywalnych zdarzeń.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Bartek KasprzykowskiOficjalnie (@kasprzykowskibartek)

W rolach głównych występują: Bartłomiej Kasprzykowski, Kacper Kuszewski, Marcin Rogacewicz, Philippe Tłokiński, Olga Szomańska, Barbara Wypych, Monika Pikuła, Katarzyna Ucherska, Anna Karczmarczyk i Piotr Stramowski. Producentem wykonawczym serialu jest Tako Media.

Fot. JunikaTalents.com

Komentarze