2020-10-05

Karolina Gilon o „Love Island” i „Ninja Warrior Polska”

0

Prowadząca wyjątkowych show opowiadała o nich w programie IPLI „Kudłate show”. Karolina Gilon była gościem Hasha i Taga, z którymi poruszyła wiele tematów dotyczących „Love Island. Wyspa miłości” i „Ninja Warrior Polska”. Ale to nie wszystko! Czy poradziła sobie z wymyślnymi zadaniami, jakie miały dla niej dwa sympatyczne pluszaki? Jak zareagowała na przygotowane przez nie niespodzianki?

Oglądaj Kudłate Show online na IPLA.TV.

Prowadząca „Love Island. Wyspa miłości” tłumaczyła Hashowi i Tagowi, dlaczego rozumie uczestników show, którzy poszukują swojej drugiej połówki. - To jest niesamowite, że ludzie zgłaszają się do programu, w którym chcą poznać miłość na oczach miliona widzów. To jest duża odwaga - mówiła gwiazda. - Myślę sobie jednak, że nieważne jest gdzie. Miłość można poznać wszędzie. Ludzie poznają swoje miłości na aplikacjach, Instagramie, Facebooku, czasami w pracy, czasami pod sklepem na zakupach. Dlaczego nie mogą znaleźć jej na Wyspie Miłości w Polsacie? - rozwinęła myśl.

Losy bohaterów „Love Island. Wyspa miłości” są często dość burzliwe, zarówno w trakcie trwania programu, jak i po powrocie ze słonecznej Hiszpanii. - Dajemy możliwość, żeby ktoś poznał swoją drugą połówkę, ale co z tego wyjdzie to nigdy nie wiadomo - podkreślała.

Hash i Tag nie ominęli także tematów związanych z drugim show, w którym Karolina Gilon jest prowadzącą - „Ninja Warrior Polska”. - Jestem zachwycona tym programem. Było to wyzwanie ogromne. Jeszcze nigdy nie byłam na takim hardkorowym planie nagraniowym - przyznała. Prezenterka i modelka musiała także ocenić m.in. różne akrobacje z internetu. Czy bohaterowie tych virali poradziliby sobie w show?

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Ninja Warrior Polska we wtorek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze
© Polsat 2021