2020-08-25

Karolina Gilon: Miłość można poznać przed milionami widzów

0

Prowadząca „Love Island. Wyspa miłości” o drugiej edycji gorącego reality show. Karolina Gilon w rozmowie z POLSAT.PL i IPLA.TV nie kryje ekscytacji nową odsłoną randkowego programu. Na co czeka? Co najbardziej się jej podoba w pracy przy tej produkcji? Modelka i prezenterka telewizyjna opowiedziała także, czego nauczyła ją pierwsza edycja. Nowe miłosne przygody w hiszpańskiej willi od 31 sierpnia w Telewizji POLSAT.

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na IPLA.TV.

Prowadząca, która pierwszą edycję określa jako istny „sztos”, nie może się doczekać poznania bohaterów drugiej edycji. - W pierwszej edycji uczestnicy dostarczali nam mnóstwo skrajnych emocji. Były łzy, było szczęście. To oni tak naprawdę stworzyli ten program. Jestem mega ciekawa, jacy ludzie trafią do drugiej edycji. Czy też będziemy mieli takie mocne osobowości? Mam nadzieję, że tak będzie - powiedziała w rozmowie z IPLA.TV.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Modelka i prezenterka telewizyjna opowiedziała także, co było dla niej najtrudniejsze w pierwszej odsłonie randkowego show. - Nie jest łatwo wchodzić do willi i mówić uczestnikom, że mają trzydzieści minut na spakowanie walizek. A zawsze to musiało padać z moich ust. Zżyłam się z uczestnikami i myślę, że nasi widzowie mają dokładnie to samo. Oglądając nas codziennie w programie po prostu przywiązują się do wszystkich - stwierdziła.

Karolina Gilon nie ukrywa, że „Love Island. Wyspa miłości” to dla niej fantastyczna przygoda. - Cała praca przy tym programie jest dla mnie bardzo fajna i przyjemna. Nawet kiedy nie wchodziłam do willi, to podglądałam naszych uczestników, bo byłam bardzo ciekawa, co oni tam wyczyniają - zdradziła.

Producentem wykonawczym „Love Island. Wyspa miłości” jest Jake Vision.

Love Island. Wyspa miłości od 31 sierpnia od poniedziałku do piątku oraz w niedziele po godz. 22:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze
© Polsat 2021