2020-09-23

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 2, odcinek 21

0

Pełna seksapilu rywalizacja singli i singielek oraz „wymarzona, jak ze snów”. Co takiego wydarzyło się w hiszpańskiej willi, że temperatura jeszcze bardziej wzrosła? Najpierw dawka emocji przekroczyła limit w trakcie tanecznych uniesień, a potem wszyscy dostali dodatkowy zastrzyk adrenaliny, kiedy w „Love Island. Wyspa miłości” pojawiła się tajemnicza nieznajoma.

Wszystko o uczestnikach w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na IPLA.TV.

Co jest ważne w rozrywkowym show? Rozrywka! No to jedziemy! „Wyspiątka, to będzie szał niebieskich ciał. Tego wieczoru podskoczy wam tętno! Pokażcie, jak sexy potraficie być. Dirty dancers. Dziewczyny kontra chłopaki. #solozycia #samedziesiatki”.

Jako pierwszy do akcji wkroczył Mikołaj. - Myślę, że dziewczyny będą zachwycone - zapowiadał. Efekt? - Dał czadu! - oceniła Nicki. „Jedziesz!” - zachęcały go. Najbardziej oczywiście zależało mu na zrobieniu wrażenia na Oliwii. - No i świetnie! - skomentowała. - Jaram się, jaram się - klaskała z zachwytu Kornelia. - Te jego ruchy, ta dupeczka, idealny striptizer! - podsumowała Alicja. - Jedenaście na dziesięć! - taką notę przyznała mu Ola.

- Miesiąc na morzu, dziewczyny, robi swoje! - rozpoczął pokaz Rafał, przebrany w strój kapitański. - Zaczęło bujać jak na statku - stwierdziła Nicki. - Mega, mega, mega gorąco - dodała Oliwia. - Czułam się zniewolona. Taka dzikość - opisała wrażenia zaproszona do tańca Kornelia. Partnerce żeglarza także było cieplutko od wrażeń.

Jest Mundek, jest i... pałka. Kogo chciał zaaresztować półnagi policjant? Jak się zaprezentował? - Brakuje mi płynnych ruchów, ale poszło mi całkiem dobrze - ocenił swój popis. - Zrobił na mnie ogromne wrażenie! Jeszcze mnie w te kajdanki zapiął - cieszyła się Oliwia. - Proszę pana, dostaniemy jakiś mandat? - zapytała rozochocona Ola. Ale tym razem obeszło się bez dodatkowej kary.

Kowboj Dominik od początku miał pewien plan na swój występ. Siadał na kolanach i zapraszał kolejne dziewczyny na rodeo. - Nie mogę się doczekać, co rodzice na to powiedzą - żartował. - Zrobił na mnie takie wrażenie, że nie wiem, co mu zrobię dzisiaj w nocy - powiedziała Julia. Uwaga, strzelba nabita!

Czy leci z nami pilot? Oto Mika, a w ofercie jego podniebna podróż. Nicki była w siódmym niebie. - Najlepiej ze wszystkich chłopców wykonał swój pokaz - uznała. Kornelii podobała się natomiast zabawa z paskiem od spodni. - Byłam w szoku, że potrafi robić takie rzeczy, a tu nagle bestia! - podsumowała Julia.

- Najbardziej coś kreatywnego i śmiesznego zrobię. Tak, jak zawsze - zapowiadał Igor. Ratownik przyszedł na pomoc rozhisteryzowanym dziewczynom, ale wcześniej wylał na siebie mnóstwo olejku do opalania. - Jestem troszeczkę mokra - zareagowała Nicki, gdy ją dotykał wilgotnymi dłońmi. - Te jego tatuaże do tego, jejku... - cmokała z zachwytu Oliwia. - Najlepsze ruchy zrobił ze mną! - dodała. - Trzeba było iść na całość - stwierdził.

Ale oto nadchodzi pięściarz Kamil. Rękawice bokserskie i oczywiście biały ręcznik, żeby rzucić nim w stronę dziewczyn. - Ogień na maksa! - jarała się Alicja. - Nie mogę uwierzyć, co to za noc! - radowała się Kornelia. - Kocie ruchy! - komentowała Ola. - Lewo! Prawo! Zdecydowanie! A ja kocham zdecydowanych facetów - piszczała Julia. Mistrzowski pas mu się należy?

No to czas na drugą część show. Teraz dziewczyny, a pierwsza stewardessa Ola. - Przepraszam, dokąd ten lot? - dopytywał Mikołaj. - Kogoś tutaj przeleci - śmiał się Rafał. - Panowie, zapnijcie pasy, lecimy w kosmos! - zarządziła. - Rafciu, pakuj walizki - krzyczał zachwycony Igor. - Pamiętaj, jestem pilotem - przypomniał Mika. - Na mnie zakończyła, tylko muzyki jej zabrakło i nie poświęciła mi już tyle czasu - żałował jej partner.

Kto następny? Alicja! Na sygnale! - Popełniłem tyle grzechów - Rafał zwrócił się w stronę policjantki. - Chyba ktoś tu był niegrzeczny - rozpoczęła taniec. Zgłosili się wszyscy. Chętny do uciech Mikołaj szybko dostał pouczenie. - Łapki przy sobie! - rzuciła. - Nie mogłem się powstrzymać - komentował. - Niesamowita! - dodał Igor. - Aż go z butów wywaliło - zareagował na minę Mundka. - Następnym razem do więzienia - pomachała pałką na pożegnanie.

Pielęgniarka Kornelia miała wielu pacjentów. Strzykawka poszła w ruch. - Nie spodziewałem się, że to będzie aż na takim poziomie - zachwycał się Mikołaj. - Jak się czujesz? - zapytała Dominika. - Źle - odparł. - Ale ty jesteś zdrowy - wskazała na Igora. - Ja mam ciśnienie podniesione - przyznał Mundek. Rafał... zemdlał, a Mika chciał ten sam zabieg jeszcze raz.

- Panowie, oceniłam wasze kartkóweczki i dzisiaj stawiam wszystkim pały! - powitała swoją klasę nauczycielka Oliwia. - Ja ogólnie myślałem, że będę miał zawał - nie dowierzał własnym oczom Dominik. - Nie zasłużyłem na nic? - zapytał Igor, któremu najpierw założyła belferskie okulary, a potem został poczęstowany czerwoną szminką. - Dzisiaj na pewno dzika karta - cieszył się, ale Mikołaj nie miał wesołej miny. - Niesmacznie się zrobiło - ocenił Rafał.

- Cały się trząsłem z ekscytacji - zareagował Dominik na zbliżającą się do panów Julię. Ale dyscyplina musi być! - Baczność chłopaki! - zaordynowała mundurowa. Kamil tylko głośno wzdychał, a jej partner miał chęć zapytać, czy za niego wyjdzie. - Po występie milczałem, bo dochodziłem do siebie - zdradził. Owacje na stojąco!

A teraz kocica Nicki. - Normalnie mam ciarki - mruczał Mika. - Ja uwielbiam takie kruszynki - ekscytował się Mundek. No i dowiedzieliśmy się, po co jej ten pejcz. - Kowboj na lasso, hehe - zareagował rozbawiony Rafał, gdy użyła go na Dominiku. - Kocham patrzeć na takie rzeczy. Jara mnie to - komentowała z balkonu obserwująca przedstawienie Julia. - Wszystkie zrobiły takie piorunujące wrażenie, że zabrakło mi słów - podsumował jej partner. Ale czy na tym koniec?

I wtedy weszła ona. Nieznajoma. Z anielskimi skrzydłami. - Kolorowe sny się wydarzyły - skomentował Kamil. - Nie owijamy w bawełnę. Wizualny ideał kobiety - powiedział Rafał. - Ja nie mam pary! - wyrywał się Mundek. - Mój wyraz twarzy jest wystarczający - stwierdził Igor. „Marzenie”, „żona moja”, „ideał”, „bogini” - komplementowali zachwyceni.

A co na to mieszkanki willi? - Wyjdzie teraz, kto tutaj bajerę ciął, a kto był szczery w uczuciach - powiedziała Ola. - Jakby byli szczerzy, to nawet ona nic tu nie zamiesza - dodała Oliwia. Konkluzja: wygląd tutaj to nie wszystko. Przekonamy się!

Tętno było wysokie, a u kogo największe? Mamy odpowiedź: „Igor i Kamil, wasze serca biły najszybciej, kiedy tańczyła nowa Islanderka. Będziecie mieli okazję poznać ją pierwsi. Wychodzicie z willi za 5 minut. #nowymotyl #podgolymniebem”.

Najpierw poznajmy ją bliżej. - Jestem Magda, mam 23 lata i pochodzę ze Starachowic. Studiuję dziennikarstwo, pracuję w modelingu i śpiewam - przedstawiła się. - Jestem imprezową dziewczyną, dlatego do programu wniosę dużo uśmiechu - dodała. Wymarzony facet? - Nie mam określonego typu. Musi mieć w sobie to coś. Czasem blondyn, czasem brunet. Na pewno musi być szczery, z poczuciem humoru i żebyśmy mieli o czym rozmawiać - opisała swoje preferencje.

Pierwszy na randkę poszedł Igor, który początkowo nie ukrywał dużego skrępowania. Szybko jednak zabrał się za wymienianie swoich największych atutów, choć dobrze mu poszło również zareklamowanie kolegów. Magda przyznała, że oprócz niego podoba jej się również Kamil i Mundek.

Kolejnego dnia mogła sprawdzić, jak na tym tle prezentuje się najstarszy z singli. „Kamil, w nocy zrobiło się tak gorąco, że przegrzał się nie tylko wasz sprzęt, ale i nasza instalacja. Spoko, bo najlepsze wciąż przed tobą. Cała Polska czeka, aż pogadasz z nową Wyspiarką. Nie trać czasu. Spotkanie zaczynasz teraz. #clarkkent #loiselane”.

- Wy jacyś zestresowani - zagadała Magda do Kamila, gdy usiadł przy stoliku. - Czekałem na tę osobę, żeby mi podbiła serce - tłumaczył się. - Pewnie dziewczyny mnie nie polubią - zaciekawiła się jego opinią na ten temat. - Czują takie zagrożenie, ale powinny - odpowiedział, przejęty obecnością dziewczyny z jego snów. To może łyczek herbatki na uspokojenie?

Nie każdy potrafił się jednak uspokoić. Ale z innego powodu. Mikołaj wciąż przeżywał zachowanie Oliwii podczas wieczornych występów, które nie tylko jego zdaniem było jednoznaczne. - Czekam na ruchy z jej strony. Nie będę nadskakiwał, nie będę biegał na pewno. Nie chce mi się - uznał.

Zanim Magda weszła do willi, wszyscy mieli jeszcze trochę czasu na rozmowy w starym składzie. Oliwia chciała się koniecznie dowiedzieć od Igora, co dalej. - Wizualnie jest niesamowita - nie krył, że zawróciła mu pod tym względem w głowie. - No i co teraz? - dopytywała. - Z tobą jestem. Tak samo, jakbym widział laskę na ulicy. Popatrzeć zawsze mogę - dodał. - Nie wierzę ci - odparła. Czy rzeczywiście jego serce należy już tylko do Oliwii?

Witamy najnowszą uczestniczkę już oficjalnie. Gdy tylko pojawiła się w domu, wszyscy natychmiast chcieli ja lepiej poznać. Ile ma lat? Czym się zajmuje? No i który facet wpadł jej w oko. Oj, chyba rzeczywiście nie wszystkie dziewczyny polubią Magdę...

A na koniec wiadomość: „Ola i Rafał, wy to jesteście. Można się w was pogubić, tak jak w was zakochać. Gonicie króliczka i uciekacie. Może czas zrobić to na sportowo? Wciskajcie gaz do dechy, randka za 5 minut. #palagume #benzynanaogien”.

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze
© Polsat 2021