2020-09-23

Prawdziwa miss weszła do willi „Love Island. Wyspa miłości”

0

Poznajcie dziewczynę, której pojawienie się w show zapowiada duże zamieszanie. Skok ciśnienia gwarantowany. Nie tylko u panów, ale przede wszystkim u singielek. Niektóre z nich mogą szybko stracić pewność, że ich obecny lub upatrzony partner pozostanie wierny. Kim jest Magdalena Karwacka i co jeszcze chciałaby zdobyć w życiu oprócz tytułu miss oraz miłości?

Wszystko o uczestnikach w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na IPLA.TV.

Magdalena Karwacka
Piękna 23-latka o zniewalającym spojrzeniu, której największą pasją jest muzyka i taniec. Studiuje dziennikarstwo i zajmuje się modelingiem. Partner, którego szuka, powinien mieć ciekawą osobowość oraz własną pasję w życiu. Kolor włosów nie jest dla niej najważniejszy, chociaż przyznaje, że najbardziej podobają jej się wysocy bruneci o pięknych oczach i czarującym uśmiechu.

- Pochodzi ze Starachowic, ale od ósmego roku życia mieszka w Warszawie. Na co dzień zajmuje się modelingiem, pracą na Instagramie, a także angażuje się w działalność rodzinnej firmy pomagającej osobom poszkodowanym. Jest również w trakcie obrony pracy licencjackiej z dziennikarstwa i to właśnie z nim wiąże swoją zawodową przyszłość.
- Zdobyła tytuł Miss Polonia Warszawy 2018, jest wielką miłośniczką pekińczyków, a za swoje największe atuty uważa szeroki uśmiech oraz oczy.
- Samą siebie postrzega jako osobę, która stale chce poznawać świat i otaczać się ciekawymi ludźmi. Od życia oczekuje ciągłych wyzwań, a wrodzony upór pomaga jej stawać na wysokości zadania, żeby osiągnąć to, na czym jej zależy.
- Za swoją słabą stronę uznaje natomiast to, że jest bardzo krytyczna i wymagająca wobec siebie.
- W skali od 1 do 10 daje sobie mocne 9, bo - jak twierdzi - jest uczciwa wobec siebie i innych, ciągle nad sobą pracuje, a z rodzinnego domu wyniosła dobry charakter i podejście do ludzi. Nie ukrywa też, że jeżeli chodzi o wygląd, to odziedziczyła dobre geny.
- „Sukces nie polega na robieniu czegoś w przyszłości, lecz na robieniu tego, co kochasz teraz”.
- Jej wymarzony partner, oprócz ciekawej osobowości i pasji, powinien mieć też poczucie humoru, być spontaniczny, ambitny oraz dojrzały emocjonalnie.
- Do tej pory była w dwóch związkach, a ostatni trwał 2,5 roku. Zawsze zaczynały się one od przyjaźni, a dopiero potem przeradzały w uczucie. Od około sześciu miesięcy jest singielką.
- Ma nadzieję, że na „Wyspie miłości” pozna ciekawych ludzi. Nie ukrywa też, że chciałaby znaleźć tutaj tego jedynego.

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze
© Polsat 2021