2020-09-14

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 2, odcinek 13

0

Kłótnie, spory i pretensje, ale także flirt, randka i kolejna para w Kryjówce! Takiej mieszanki emocji w drugiej edycji „Love Island. Wyspa miłości” jeszcze nie było. Nowe osoby miały namieszać i tak się stało, a to oznacza, że kolejne przeparowanie zapowiada się intrygująco. Kto ma już dość i chciałby spróbować czegoś nowego? Skąd w hiszpańskiej willi aż tyle negatywnej energii?

Wszystko o uczestnikach w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na IPLA.TV.

Zaczynamy od szczypty pikanterii! „Let's Talk About Sex” - oto gra, do której zaprosiła wszystkich Oliwia. Bez tematów tabu. Single i singielki mogli się na siebie otworzyć i wyznać kilka skrywanych erotycznych tajemnic. Były więc opowieści o „pierwszym razie”, o trójkątach, a także o uprawianiu seksu w miejscach publicznych.

Zanim jednak do czegoś dojdzie, to warto się lepiej poznać. Alicja postanowiła nie marnować czasu, tylko zabrała się za Kamila. Nowy Jork to duża pokusa. - Jestem w szoku, że tu jest ktoś stamtąd - stwierdziła.

Szybko ustalili, że najlepszy deal dla obojga, to pomoc w szlifowaniu języków: ona podszkoli go w polskim, a on ją w angielskim. - Fajnie, że jesteś - nie krył chłopak. - Dobrze, że przyjechałem i dobrze, że poznałem ciebie - wyznał.

Nie umknęło to uwadze nowej Oli, bardzo zainteresowanej Kamilem, która natychmiast wzięła na stronę Mikę, żeby poinformować go o „braku chemii” ze strony Alicji. - Jak to słyszę, to już nie chce mi się z nią kontynuować... - zareagował chłopak, który do niedawna wiązał z dziewczyną duże nadzieje. - Szkoda nerwów na coś takiego - dodała.

Spór jednak dopiero miał wybuchnąć. Najpierw skonfrontowały się Ada, Alicja i nowa Ola, potem Alicja zamieniła słówko z Julią i wyszło na to, że... Alicję interesuje Mikołaj, czyli Miki. Od razu pobiegła więc do Ady, żeby wyjaśnić różnicę między Mikim a Miką. Jedna literka, a tyle zamieszania!

- Ja po prostu nie ogarniam! Jak mogłyśmy o tym nie porozmawiać od razu. To jest chore, tym bardziej że mamy ze sobą dobry kontakt - podsumowała Alicja. Zdenerwowana Ada rozpłakała się... - Naskok na mnie był troszkę za mocny - powiedziała.

Mika też miał do pogadania z Alicją. - Tu chodzą teksty... Nowa Ola się stara i ty się starasz. To widać - powiedział. - Jestem tutaj po to, żeby nawiązać jakąś fajną relację. Między nami nie ma aż takiej zażyłości - przyznała. - Ja też to czuję - odparł i potwierdził, że po tym, co widzi, nabrał zniechęcenia. Czy to początek ich końca?

Flirt, flirt, flirt. Kamil i Alicja etap drugi. - It's good. I like it - mruknął. Tego chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć. Każdą chwilę wykorzystywali na to, żeby ze sobą rozmawiać i jak najlepiej się poznać. Od „jak ci się spało”, po hobby. - Jestem cała w skowronkach - zdradziła rozanielona. - Nie mówię, że jest już moją dziewczyną, ale krok do przodu - Nowojorczyk także jest „na tak”.

W przyrodzie musi być jednak równowaga. Ktoś tu zaczął być bardzo „na nie”. Ale czy prawdziwy powód zachowania Oliwii to wyłącznie brak przytulenia? - Atmosfera robi się bardzo gęsta - zasygnalizował zmianę nastrojów w ich relacji Igor.

- Dosyć mam jej już powoli. Albo zmieni podejście, albo... - oświadczył w rozmowie z Olą i Mikołajem. - Nie jestem dzieciakiem, tym bardziej że skaczę przy niej dookoła - stwierdził wyraźnie zniesmaczony jej niedojrzałym zachowaniem.

Sielankowo jest za to u Dominika i Julii. - Nie mogę w to uwierzyć, że ci się spodobałem aż tak - szeptał jej zachwycony. - Nie puszczę cię. Już jesteś mój! - odpowiedziała, gdy nieśmiało zagadywał o ich wspólną przyszłość. Nic dodać, nic ująć. Chyba powoli snują już wspólne plany. - Zacząłem doceniać to, co mam od życia. Lubię cieszyć się z takich chwil - oświadczył. To się chyba nazywa dojrzały związek...

Ten dźwięk oznacza wiadomość: „Mikołaj, Islanderzy dali ci szansę byś mógł dalej walczyć o uczucie. Zabierz ze sobą Adę, by wiatr wywiał z was wszystkie wątpliwości, a słońce podgrzało wam serca. #palegume #zlapmniejeslipotrafisz”. - Będziemy mieli okazję porozmawiać o nas w tych widokach - powiedział podczas wyprawy quadami.

- Ekstra, ale pięknie! - cieszyła się Ada. - Co myślisz o naszej relacji, szczególnie po tym początku? - dopytywał, gdy usiedli przy stoliku na wzgórzu z zapierającym dech krajobrazem dookoła. - Początek nie był kolorowy, ale wiadomo, nie od razu trzeba mieć wszystko. Z tobą najlepiej się dogaduję tutaj - przyznała dziewczyna. Zbudują coś razem?

Mamy jeszcze coś do ogłoszenia. Wiadomość brzmi: „Ola i Rafał, nie uwierzycie. W Polsce skończyło się głosowanie, która para powinna spędzić noc tylko we dwoje w Kryjówce. Zgadnijcie, kto był faworytem? #taktowy #groszekzmarchewka”. - Nie no, luz, pogadamy sobie na spokojnie - stwierdziła Ola. - Powiem ci kochana, będę cię całować do rana - zarymował uśmiechnięty od ucha do ucha Rafał.

Jest romantyczne miejsce, są szampańskie bąbelki, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby zawirował świat. Para, która od pierwszego odcinka drugiej edycji programu buduje związek, mogła wreszcie spędzić noc w odosobnieniu. - Za nas i za uczucie, które się między nami rodzi - wzniósł toast Rafał. - Dokładnie - dodała Ola. A potem...

Co powiedzą Wyspiarzom po wyjściu z Kryjówki? Czy będą opowiadać ze szczegółami, co tam się wydarzyło? Do zobaczenia już jutro.

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze
© Polsat 2020