2020-09-13

Czy nowy mężczyzna namiesza w „Love Island. Wyspa miłości”?

0

Zgłosił się do randkowego reality show z nadzieją, że znajdzie partnerkę życiową. Kim jest kolejny chłopak, który zdecydował się na przygodę w „Love Island. Wyspa miłości”? Na co zwrócą uwagę panie, a czego będą mu zazdrościć panowie? Przekonajcie się, jakie ma atuty, czym może się pochwalić oraz czego oczekuje od singielek z hiszpańskiej willi. Oto Kamil Nicalek.

Wszystko o uczestnikach w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na IPLA.TV.

Kamil Nicalek
Ma 32 lata i jest posiadaczem spojrzenia, które może zawrócić w głowie niejednej kobiecie! Na „Wyspę miłości” przyjechał prosto z Nowego Jorku, gdzie mieszka od piątego roku życia. Przystojny, dojrzały i tajemniczy.

- Jest typem obserwatora, który ma na swoim koncie całkiem sporo życiowego doświadczenia.
- Na początku znajomości sprawia wrażenie nieco wstydliwego, jednak zdecydowanie nie jest mężczyzną z kompleksami - w skali od 1 do 10 przyznaje sobie... 100!
- Na co dzień pracuje w branży nieruchomości na Piątej Alei w Nowym Jorku. Za swoje największe zalety uznaje dojrzałość, dobre nastawienie do życia i umiejętność zachowania spokoju w wielu sytuacjach.
- Uważa się za optymistę o dobrym sercu, a jego największym atutem, jeżeli chodzi o wygląd zewnętrzny, są według niego jego oczy.
- Interesuje się fotografią, ma też słabość do psów. Motta, którymi kieruje się w życiu to przede wszystkim: „Życie jest krótkie” i „Wszystko dzieje się po coś”.
- Jego najdłuższy związek trwał 3,5 roku. Jak twierdzi, rozstał się ze swoją partnerką w zgodzie i nadal pozostaje z nią w dobrych relacjach. Singlem jest od roku. Jego drugi poważniejszy związek z młodszą od niego modelką trwał dwa lata i zakończył się... zdradą partnerki oraz złamanym sercem Kamila.
- „Mój ideał kobiety to wysoka, wysportowana, seksowna i elegancka osoba o pięknych oczach i naturalnych włosach. Szukam partnerki, która będzie rodzinna, uśmiechnięta, spontaniczna i ambitna”.
- Zgłaszając się do „Love Island. Wyspa miłości”, ma nadzieję na to, że uda mu się znaleźć swoją partnerkę życiową.

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 22:20 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze