2020-09-13

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 2, odcinek 12

0

Pożegnanie, powitanie i bajeczna randka pełna miłosnych uniesień. Najpierw smutek i łzy po odpadnięciu z programu Natalii i Mundka, a potem ciekawość i duże wrażenie, które wywarł nowy uczestnik - Kamil. Do tego wszystkiego ekscytujący rejs zafascynowanych sobą coraz bardziej Julii i Dominika. „Love Island. Wyspa miłości” dostarcza mnóstwo emocji!

Wszystko o uczestnikach w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na IPLA.TV.

Na ten werdykt czekaliśmy od piątku. Dwie dziewczyny oraz dwóch chłopaków i bardzo trudna decyzja uczestników randkowego reality show. To oni wybierali. „W miłości wszystkie chwyty są dozwolone. Ważne jedynie, by były prawdziwe. Otworzyliście serca i zdecydowaliście, kto ma szansę poczuć motyle. Na uczucie gotowi są... Ada i Mikołaj. Natalia i Mundek możecie pożegnać się z Wyspiarzami”.

Nikt nie ma wątpliwości, że wszyscy się ze sobą zżyli, ale reguły programu są nieubłagane i zabawa musi toczyć się dalej. Uśmiechnięta zazwyczaj Natalia nie kryła łez, a żartowniś Mundek nie miał powodów do wygłupów. - Trudna sytuacja i trzeba to przyjąć na klatę. Coś się kończy, coś się zaczyna - stwierdził Mikołaj. - Byli super ludźmi, ale cieszę się, że mam szansę zostać tutaj z Mikołajem - dodała Ada.

- Odpadliśmy dzisiaj. Szkoda, że tak szybko. Smutno. Fajne były przygody i fajnie spędzony czas, ale cóż... - podsumowała swój pobyt w hiszpańskiej willi Natalia. - Bawiliśmy się tutaj rewelacyjnie. Co by się nie działo, nasze życie toczy się dalej. Uśmiech, radość, szczęście i wszystkiego dobrego dla was - dodał Mundek.

Tak widocznie musiało być... A pozostali mogą bawić się dalej. Na całego! „Adonisi, piękne ciało to za mało. Mężczyzna musi przede wszystkim być silny, aby udźwignąć ciężar życia codziennego i zawsze stanąć w obronie kobiety. Pokażcie swój hart ducha! #pakujdzielirzadz #eksplozjatestosteronu”. W tej konkurencji udźwig i rozmiar miał znaczenie.

Sielankę zaburzyło pojawienie się nowego mężczyzny. Poznajmy 32-letniego Kamila, który przyleciał do „Love Island. Wyspa miłości” prosto z Nowego Jorku. Kiedyś kilkanaście lat grał w piłkę nożną, a teraz zajmuje się nieruchomościami. - Szukam mądrej, wysokiej blondynki. Teraz w oko wpadła mi Ola i Alicja - przyznał.

Jak na pojawienie się uczestnika zareagowały dziewczyny? - Jest mocny! Jest taki „ojej” - wzdychała nowa Ola, która cały czas rozgląda się za partnerem dla siebie. - Piętnaście na dziesięć! - oceniła druga Ola. - Wygląda, jak Ken i brakuje mu Barbie - stwierdziła Oliwia.

A co na to panowie? - Dobra sylwetka i twarz - zauważył Rafał. - I biceps większy od Mikołaja - dodał Igor, wywołując u niego zdecydowany sprzeciw i rozbawiając pozostałych kolegów. - Może się podobać dziewczynom - przyznał Dominik. - Oczy ma jak wilk - dostrzegł Igor. Nowy nie popsuł im jednak nastroju, a może to tylko dobra mina do złej gry?

Mamy jeszcze jedną wiadomość dnia: „Domino, skrywasz duszę romantyka tak bardzo, że czasem zapominasz, jak to jest nie bać się okazywać uczucia. Zabierz Julkę na randkę i pokaż jej, że jesteś mężczyzną z jej snów. Wychodzicie za 5 minut. #wielkiblekit #chceczegoswiecej”.

Jacht, pełne morze, piękne słońce, drinki i oni. A w ramach dodatkowych atrakcji skoki do wody. - Było bajecznie. Nie miałem piękniejszej chwili w życiu - stwierdził Dominik po randce z Julią. - Całowaliśmy się pierwszy raz! Zawrócił mi w głowie pięć razy bardziej niż wcześniej - relacjonowała dziewczyna. - Już mam fioła na jego punkcie. Oszalałam! - piszczała z zachwytu.

No i wszystko jasne! Dzięki fanom programu, głosującym w oficjalnej aplikacji, jedna z par trafi do kryjówki. Ale kto to będzie, przekonamy się już jutro!

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 22:20 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze
© Polsat 2020