2020-09-11

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 2, odcinek 11

0

Spokój to ostatnia rzecz, jakiej możemy spodziewać się w randkowym show. Widzowie, którzy mają wpływ na losy programu, zagłosowali w oficjalnej aplikacji „Love Island. Wyspa miłości” na pary, które ich zdaniem mają największą szansę na trwały związek. Najgorzej ocenieni zostali Ada i Mikołaj oraz Natalia i Mundek. Są zagrożeni, a o ich przyszłości decydują uczestnicy.

Wszystko o uczestnikach w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na IPLA.TV.

Głosować może także nowa Ola, która natychmiast po wprowadzeniu się do hiszpańskiej willi zaczęła intensywnie randkować ze wszystkimi panami. Jej starania obserwowały z balkonu inne dziewczyny. Natalii nie podobało się, jak kokietuje Mundka, więc... uznała, że przerwie to wszystko, rzucając z góry butem.

- Mi się wydaje, że ona przeczytała książkę „Jak uwieźć faceta”. Co bym nie powiedział, to każdy mój żart ją śmieszył. Widzisz w oczach tej kobiety takie zafascynowanie... - raportował Rafał swojej Oli, jakie wnioski przyniosła mu rozmowa z jej imienniczką. Nie była zachwycona tym, co widziała i tym, co usłyszała.

W zupełnie innym nastroju czas spędzała Alicja. Wtulona w Mikę odkrywała jego krewki charakter. - Ach, mięsko - złapał ją za udo i ścisnął. - Ty mnie nie dotykaj lepiej, bo się nakręcę - dodał. Ale i ona zaczęła wypytywać go o Aleksandrę. Chłopak stwierdził, że to chyba nic złego pograć na jej nerwach i wzbudzić odrobinę zazdrości.

Witamy o poranku i tu pojawia się ważne pytanie. Jak okazać miłość śniadaniem? Parówki w serduszka? - Zrobię to serduszko, choćbym miała tutaj, nie wiem... - starała się Julia dla Dominika. Ale również Natalia zadbała o swojego Mundka, choć trwało to i trwało. - Od razu mówię wam, że to wszystko jest zimne - zakomunikowała. Nie szkodzi. Liczą się przecież intencje. Panowie przecierali oczy ze zdumienia, a nawet robili sobie selfie z talerzami.

Rozkręćmy ten dzień. Wiadomość zaintrygowała wszystkich: „Foki i Morświny, dziś słowniczek Wyspiarzy wzbogaci słowo „przyłożenie”. Bynajmniej nie chodzi o przykładanie lodu czy głowy do piersi. Wśród was jest reprezentant Polski w futbolu amerykańskim. #tenmeczbedziewydarzeniem #fullcontact”. - Podoba mi się to - powiedział wywołany do tablicy Mikołaj. No to gramy!

Mecz zakończony, a gierki trwają. Nowa Ola nie kryła się z rozważaną opcją taktyczną. - A jakby była taka czysto hipotetyczna sytuacja, żebym chciała cię na mój pierwszy wybór? - zagadała do Mundka. Ten tylko spoglądał w stronę domu, gdzie wszystko na oku miała Natalia, ale... - Straciłem zainteresowanie Olą - wyznał. - Poczułem w jej rozmowie, że niekoniecznie chce mnie bardziej poznać, a szuka koła ratunkowego - zauważył.

Negatywne nastawianie do nowej mieszkanki willi cały czas odczuwała dziewczyna Rafała. Chciała wyjaśnić pewne słowa, które usłyszał chłopak na jej temat, a to oznaczało pierwsze starcie Ola vs Ola. - Nie chcę tu z nikim żadnej kosy mieć, ani się kłócić. Gadajmy, poznawajmy się. Emocje wzięły górę, a ja nie lubię w taki sposób rozmawiać - szybko zaproponowała rozejm i przyjęła pokojowy gest.

- Zostaniesz do końca ze mną - Dominik już nie ma wątpliwości, że znalazł to, czego szukał. - Do końca dnia - droczyła się Julia. - Życia! - odpowiedział. - To było słodkie - spijali sobie z dziubków i „kręcili bajerę”. Przytulanki, całuski. Samo szczęście. Prawdziwa „Love Island. Wyspa miłości”.

Poważny, zasadniczy, tradycjonalista Mika i luźna na maksa Alicja. Dziewczynę dopadły dylematy i podzieliła się nimi z Igorem. - On jest taki, wiesz... „Śniadanie facet ma zrobić?!” Coś tam... Ja czegoś takiego nie zaakceptuję - zwróciła uwagę na jego zachowanie, które jej zdaniem było dalekie od równouprawnienia. - Czy on trochę udaje, czy naprawdę taki jest? - zastanawiała się.

Mika nie marnował czasu i zajął się poznawaniem nowej Oli. Tak naprawdę chciał przede wszystkim dowiedzieć się, co myśli na temat innych facetów. Z każdym przecież poszła na randkę, więc spodziewał się już choć trochę wyrobionego zdania. - Ciężko wybrać - podsumowała.

Karolina Gilon ponownie odwiedziła Wyspiarzy, aby nieco namieszać i zburzyć spokój w willi. Prowadząca poinformowała uczestników o głosowaniu w aplikacji oraz wynikach. Okazało się, że szanse na miłość zdaniem fanów „Love Island. Wyspa miłości” mają Oliwia i Igor, Julia i Dominik, Alicja i Mika, a także Ola i Rafał. Są powody do radości.

Ale nie dla wszystkich... To było tylko preludium do najważniejszego rozstrzygnięcia wieczoru! - Nie wymieniłam dwóch par: Ada i Mikołaj oraz Natalia i Mundek - wskazała i zaprosiła ich do siebie na środek.

Ponieważ otrzymali najmniejszą liczbą głosów, zostali poddani kolejnej próbie. Tym razem to uczestnicy reality show przesądzą, które dwie osoby ze wskazanych dwóch par opuszczą program i słoneczną Hiszpanię. - Wiem, że nie będzie łatwo, ale musicie to zrobić. Przed wami najtrudniejszy wieczór na naszej wyspie - powiedziała prowadząca i zostawiła im czas na przemyślenia.

Kto zostanie wskazany przez single i singielki? Dowiemy się wkrótce!

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze
© Polsat 2020