2020-09-10

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 2, odcinek 10

0

Właśnie poznaliśmy ostatnią parę, a już jedną z nich chciałaby rozbić nowa dziewczyna. Po zaskakującym wieczorze w kręgu ognia skład opuścili Bartek i Karol. Życie w „Love Island. Wyspa miłości” nie znosi próżni, więc dołączyła Ola. Najpierw poprowadziła zabawę z kontrowersyjnymi cytatami, a potem... poszła na randkę ze wszystkim mężczyznami w programie.

Wszystko o uczestnikach w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na IPLA.TV.

Gotowi na finał przeparowania? Ona jedna - Ada i ich trzech. - Nie chodzi tylko o złapanie kontaktu, ale o coś więcej i taką relację mogę stworzyć tylko z jednym panem... To Mikołaj - wskazała po dość długim namyśle. - Jestem szczęśliwy i dziękuję Adzie, że dała nam ponownie szansę - stwierdził chłopak. Już kolejną. Czy teraz uda im się zbudować coś trwałego? - Wybór był bardzo ciężki - podsumowała dziewczyna.

No to mamy pełną jasność. Bartek i Karol są pierwszymi uczestnikami drugiej edycji opuszczającymi program. Pozostali mężczyźni podeszli do nich i stworzyli kółko, obejmując się za ramiona i życząc powodzenia w dalszym poszukiwaniu miłości. Nie zapominając oczywiście, że koniecznie muszą się wkrótce spotkać w kraju.

Jak będą wspominać udział w randkowym reality show Polsatu? - Pobyt w willi to była świetna zabawa, super przygoda, wspaniali ludzie, mega atmosfera. Daliśmy z siebie wszystko - podsumował Bartek. - „Love Island” nie dla nas.. - dodał Karol. Powodzenia w Polsce!

Ostatnia z wybranych par miała sobie coś do wyjaśnienia. - Nie zbudował tutaj żadnej innej relacji z dziewczyną i mógł się czuć zagrożony. Ja go z tej opresji uratowałam - tak Ada odniosła się do swojej decyzji. - Jak teraz coś zrobisz to... masz urwane jajka! - wyraźnie nie żartowała. - Jest mi wstyd - przyznał Mikołaj. - To będzie nasza pierwsza noc razem. Kasujemy to, co było - oświadczyła. Ciekawe, jak to się dalej rozwinie...

Podobne myśli ma także Natalia. Chodzi rzecz jasna o Mundka. - Złapałam z nim spoko flow, ale takie koleżeńskie - tłumaczyła Alicji, uradowanej, że wreszcie ma to, co chciała, czyli Mikę. - Jestem ciekawa dalszego przebiegu, ale też trochę zaniepokojona, że to poszło tak szybko - stwierdziła i ponownie wyznała, że kierując się sercem, to wolałaby Dominika.

Witamy kolejny dzień. I to bardzo mocnym akcentem. - Rozdziewiczyłaś mnie - powiedział Mika, podając Alicji własnoręcznie przygotowane kanapki. Przepis? Tostowe pieczywo, plasterek sera, zielony ogórek i pomidor. - Czuję się fenomenalnie! Coś nowego w życiu zrobiłem - pęczniał z dumy.

Trening był, ploteczki przegadane, więc jest moc. Pora zatem zabawić się w ostre cytaty: „Indory i Kurczęta, czasem stroszycie piórka tak, że aż miło popatrzeć. Wasze tańce godowy bywają korowodem radości, ale są też często powodem do spiny. Dziś wszystkie niesnaski staną się sprawą publiczną. Załatwcie to jak należy. #polewka #prostowtwarz”. Zaczynamy! Nie będzie wam do śmiechu!

Przy okazji, mamy niespodziankę. - Byłam w szoku, że zza baru wyskakuje nagle piękna blondynka - opowiadała zaskoczona Julia. Poznajmy się. Oto Ola, 23-latka z Warszawy, która pracuje w klubie KSW i prowadzi studio projektowania wnętrz. Mówi o sobie, że jest żywiołowa, energiczna i kontaktowa. - Mam nadzieję, że uda mi się tu trochę namieszać - przyznała. No pewnie! W Hiszpanii trzeba brać byka za rogi. Rafał? Igor? Ona ma was na oku.

O kim mowa? „Ten koleś namiesza”, „Z charakteru zaj..., ale wizualnie nie to”, „Jest brzydki, ale nadrabia charakterem”, „Ona nie myśli o tym, co mówi”, „Łapiemy wspólne tematy, ale jeszcze brakuje nam chemii”, „Ona do każdego faceta się łasi”, „Jest fajny, ale chciałabym mężczyznę z zarostem i jednak takiego bardziej z klasą”, „Jednego jestem pewien - z nią ślubu nie będzie”, „Zwisa mi to, jestem na wakacjach, nie pytam gdzie i z kim ona mieszka, co robi, jak ona żyje”, „Jak on ma w Polsce sprawy niepozamykane, to ja nie będę się w coś takiego ładować”. Kto trafił bezbłędnie?

Mamy nową, więc jest o czym rozmawiać. Panie oczywiście w swoim gronie. Wniosek? - Ta nowa ma małą dupkę - uznały. Panowie również osobno. - Słodziutka dziewczynka o słodkim sercu - ocenił Mika. - Jest zdecydowana, przebiegła i może namieszać - dodał Mikołaj. - Podoba mi się - wywołał gromki śmiech kolegów Dominik. - Powinieneś zacząć, która ci się nie podoba - podkręcił żarty Igor.

Jak się okazało, zabawa w cytaty rozpętała prawdziwą burzę na „Wyspie miłości”. Julia była urażona słowami Ady, o tym, że łasi się do wszystkich facetów. - Jeżeli faktycznie ubrałam coś źle w słowa, to przepraszam - broniła się Ada, prosząc o potwierdzenie obecną przy tamtej rozmowie Alicję. Bez wspólnego oglądania odcinków po zakończeniu show chyba się nie obejdzie.

Do pogadania mieli też Ola i Rafał, który - jak wiadomo - jest... na wakacjach, a do tego, co dwie Ole, to nie jedna, więc można mieć przecież powody do zazdrości. Tym bardziej że on jest w jej typie. Czy rzeczywiście Aleksandra będzie chciała rozbić ten związek?

Nowa nie ukrywała, że podoba jej się także Igor. Oliwia dość szybko zaznaczyła swoje terytorium i stanowczo opowiedziała się za tym, żeby obecny skład dziewczyn nie został rozbity. Wypytała partnera, co o niej sądzi i z którym chłopakiem ewentualnie mogłaby się jego zdaniem sparować. - Wszystko zależy od faceta, czy wyciąga rękę - podsumowała.

Pierwszy skusił się Mundek. - Rozwód? - zapytała Natalia, obserwując jego pogawędki na łóżku z Aleksandrą. Zupełnie inny nastrój panował za to w królestwie rozkoszy, które zaczęli budować Dominik z Julią. Wieczorem przerwała to wszystko pewna wiadomość: „Oli, wprost cudownie widzieć cię w willi Islanderów. Byś poczuła się jak rasowa singielka, za chwilę odbędziesz randkę z każdym z chłopaków. #pytanieodpowiedz #mezczyznikochajablondynki”.

Szybkie randki, speed dating, konkretne pytania, odpowiedzi i następny. Czas start! Kto odpowiadał najlepiej i zwrócił największą uwagę nowej Oli?

Z pewnością dużo więcej dowiemy się już jutro. Także o wynikach i efektach głosowania w oficjalnej aplikacji na tę parę, która waszym zdaniem ma największe szanse na miłość!

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 22:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze
© Polsat 2021