2020-09-10

„Love Island. Wyspa miłości”: Nowa dziewczyna w programie!

0

Jak zareagowali panowie - i panie - po pojawieniu się w show Oli Malinowskiej? Któremu singlowi wpadnie w oko piękna blondynka i czy wprowadzi zamieszanie do hiszpańskiej willi? Z kim mogłaby stworzyć parę i który związek rozbić? „Love Island. Wyspa miłości” trwa, rozkręca się na dobre i cały czas zaskakuje. Nie tylko uczestników, ale przede wszystkim widzów i fanów.

Wszystko o uczestnikach w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na IPLA.TV.

Aleksandra Malinowska
Ma 23 lata i jest drobną blondynką o niebieskich oczach i przenikliwym spojrzeniu. Z pozoru delikatna i wrażliwa, na co dzień jest silną i niezależną kobietą, która potrafi walczyć o swoje. Jak myślicie, czy jej pojawienie się na „Wyspie miłości” namiesza w relacjach między Wyspiarzami?

- Jej pracą i jednocześnie największą pasją jest architektura wnętrz, w wolnych chwilach lubi gotować, pasjonują ją podróże. Czy znajdzie wspólny język z którymś z Wyspiarzy?
- „Za swój największy atut uważam umiejętność wyjścia z każdej sytuacji w dobrym stylu, a z kwestii wizualnych - nogi”
- Przyjaciele i bliscy doceniają jej poczucie humoru i dystans do samej siebie. Ona sama, jako swoje najważniejsze cechy, wymienia szczerość i niezależność.
- W skali od 1 do 10 przyznaje sobie skromne 7,5, bo jak twierdzi „zawsze znajdzie się jakaś rzecz, którą można w sobie poprawić”.
- „Do udziału w programie namówiła mnie mama, śmiejąc się, że to dla mnie ostatnia nadzieja - inaczej zostanę starą panną ze stadem psów!”
- Przyznaje, że postanowiła kiedyś zerwać ze swoim partnerem w Walentynki, ale gdy ten wyznał jej miłość i wręczył bukiet kwiatów, ostatecznie zerwała z nim dopiero następnego dnia, żeby... nie sprawić mu przykrości.
- „Byłam w dwóch poważniejszych związkach, z czego jeden był relacją ciągnącą się przez kilka lat. Naprzemienne rozstania i powroty były na porządku dziennym. Z perspektywy czasu uważam taką relację za toksyczną, jednak jest to dla mnie duża życiowa lekcja, więc niczego nie żałuję!”
- Ma słabość do wysokich brunetów o ciemnej karnacji. Przyznaje jednak, że kwestie wizualne nie grają w jej przypadku głównej roli: mężczyzna powinien być przede wszystkim uczciwy, szczery i wykazywać się dużym poczuciem humoru.

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze