2020-09-09

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 2, odcinek 9

0

Takiego przebiegu wydarzeń absolutnie nikt w hiszpańskiej willi się nie spodziewał. Nagle pojawiła się Karolina Gilon i zaprosiła uczestników do kręgu ognia. Kolejna gra? Nie tym razem! Prowadząca ogłosiła natychmiastowe przeparowanie, a to oznaczało, że w „Love Island. Wyspa miłości” dojdzie do poważnych zmian. Poznaliśmy pięć nowych par.

Wszystko o uczestnikach w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na IPLA.TV.

Wieczór to świetny czas na zabawę, ale w randkowym reality show każdy chce jak najlepiej poznać płeć przeciwną. Toczą się więc intensywne rozmowy. Szczególnie w tych duetach, które dopiero mogłyby powstać. Mamy więc ochy i achy Dominika z Julią, a także śmiechy i pogaduchy Natalii i Mundka. W nocy oczywiście wszyscy grzecznie wracają do właściwych łózek.

- To jest moja taktyka. Nie naciskać - wyjawił Mika przy śniadaniu Mundkowi, co jest jego zdaniem kluczem do kobiet. Zapytany, czy zamierza rozmawiać jeszcze z innymi dziewczynami, wyraził się najjaśniej, jak tylko to możliwe. - Nie mam ochoty - wychwalał zalety upatrzonej przez siebie kandydatki.

Sprawdźmy zatem, jakie wątki pojawiły się w dyskusji Alicji z Miką. Gdzie leży Armenia? Czy opalanie się bez stanika w Polsce jest normalne? Oj, chyba pięknie się różnili. Tak czy inaczej, czuć tam chemię. Podobnie, jak między Julią a Dominikiem. - Ochotę mam na niego na maksa! - zdradziła w rozmowie z Natalią i wzdychała, po tym jak pojawił się na chwilę, żeby ją objąć. „Cześć, przyszedłem cię przytulić taki mokry” - to zdanie zostało jej w głowie. A potem przenieśli się do sypialni. Na łóżko, które Julia dzieliła z Karolem.

Amory, zaloty i podboje. Gra toczy się o dużą stawkę. Mikołaj podpytywał Adę czy ma jeszcze szanse u Alicji, Oliwia z Igorem zastanawiali się, jak pohamować żądze, gdy po seksie w kryjówce wróci się do sypialni ze wszystkimi, i nawet Karol udzielał wskazówek Alicji, kogo ma wybierać: Mikołaja czy Mikę. A wieczorem... „Solistki i Tenorzy, wśród was jest gitarzysta i performer. Jeśli wasz wspólny wykon się powiedzie, podbijecie listy przebojów. Wybierzcie klasyka gatunku i dajcie czadu! #jesliniepotrafiszspiewacspiewajglosno”. Rafał szarpnął w struny i zrobiło się koncertowo. Co zaśpiewali? „Zawsze tam, gdzie ty”.

Aż tu nagle... Ta pani przecież niedawno ich odwiedziła! Wtedy mogli odetchnąć z ulgą, ale nie teraz. - Dwóch Islanderów, którzy zostaną bez pary, wraca do domu - zakomunikowała stanowczo Karolina Gilon. - Mam nadzieję, że ostatnie dni spędziliście na walce o swoje związki, na szczerych wyznaniach i czułych gestach - zwróciła się do ośmiu panów. - Drogie panie, wybierajcie tak, jak kieruje wami serce. Szukamy w tym programie miłości, bo ona jest najważniejsza - podsumowała i zaprosiła pierwszą osobę do wskazania partnera.

Rozpoczęła Natalia. - Wybieram tego mężczyznę, bo jest bardzo zabawną, bardzo wygadaną, bardzo pozytywną osobą. Myślę, że się dobrze dogadamy i potrzebujemy więcej czasu, żeby się dobrze poznać - argumentowała decyzję i zaprosiła do siebie Mundka. - Spodziewałem się - przyznał. Pasują do siebie? Z pewnością jest wesoło.

Jako druga o swojej przyszłości decydowała Julia. - Przy nim czuję się niesamowicie. Po raz pierwszy w życiu poczułam motylki w brzuchu. Pociąga mnie intelektualnie, jak i fizycznie - opisała wybranka. - I myślę, że już dosyć słodkości na dzisiaj. Jestem pewna swojego wyboru - dodała. Obok niej usiadł Dominik. Czy to ostatni kwiatek, na który wskoczył? - Myślę, że tak - nie miał wątpliwości. Przekonamy się wkrótce.

- Teraz wybierasz ty, Olu - powiedziała prowadząca i zapytała, dlaczego to właśnie on. - Dlatego, że codziennie się uśmiecham dzięki niemu i mogę powiedzieć, że to moja bratnia dusza. Mój wybór jest oczywisty - oświadczyła dziewczyna. Czy ktoś miał jakiekolwiek wątpliwości? Rafał też nie.

Kolejna była Oliwia. - To dla mnie wyjątkowa osoba. Jego uśmiech i spojrzenie działają na mnie, jak magnes. Chciałabym się budzić obok niego codziennie - wyznała. - Chłopak, którego wybieram to Igor - wskazała. Tu również zaskoczenia nie było. - Jestem mniej zestresowany niż w zeszłym tygodniu, a wtedy ja miałem wybór - przyznał uczestnik, któremu... mama polecała dziewczyny z Polski. Bo „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”!

Czas na Alicję i jej argumentację. - Ta osoba od początku wpadła mi w oko, a później tylko się utwierdziłam, że jest bardzo interesująca. Chciałabym się przekonać, czy miałam rację - stwierdziła. - Chłopak, na którego tyle czekałam, to Mika - dodała. A co jemu w duszy gra? To ona będzie tą jedyną?

Już jutro dowiemy się, kto opuści willę. Zapraszamy!

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze