2020-08-28

„Love Island. Wyspa miłości”: Uczestnicy, sylwetki i zdjęcia!

0

Ujawniamy postaci, które zgłosiły się do drugiej edycji programu Polsatu. Szukają miłości i chcą przeżyć przygodę życia! Oto bohaterowie randkowego reality show. Poznaj ich bliżej, zobacz zdjęcia. Kolejnych uczestników „Love Island. Wyspa miłości” przedstawimy już wkrótce. Kto jeszcze trafi do willi i sięgnie po nagrodę główną?

Wszystko o uczestnikach w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na IPLA.TV.

Natalia Lieber
Ma 23 lata i chociaż jest bardzo komunikatywną oraz energiczną osobą, to w głębi serca sama siebie postrzega jako nieco nieśmiałą. Szybko się zakochuje i przywiązuje, ale równie szybko... zmienia zdanie. Czy na „Love Island” ktoś przyciągnie jej uwagę na dłużej?

- Pochodzi z Oświęcimia, ale od kilku lat mieszka w Warszawie. Studiowała dziennikarstwo, a obecnie rozpoczyna studia magisterskie na kierunku zarządzanie socjologią biznesu i mediów.
- Kocha przygody, stara się korzystać z życia i czerpać z niego pełnymi garściami. „Żyj chwilą” oraz „Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana” - oto dwa motta, które świetnie charakteryzują Natalię i jej podejście do świata.
- Uwielbia imprezować i bardzo szybko nawiązuje kontakty z innymi. Mimo to uważa się za osobę wewnętrznie nieśmiałą. Być może to jest powodem, dla którego oceniając swój wygląd i charakter w skali od 1 do 10, przyznaje sobie jedynie 6.
- Za swój największy atut uważa wzrost. Lubi go podkreślać, nosząc eleganckie ubrania, a w szczególności spódnice i sukienki. I pomyśleć, że jeszcze dwa lata temu jej szafa pełna była dresów oraz płaskich butów! To pewnie dlatego, że od zawsze lepiej dogadywała się z płcią przeciwną niż z innymi kobietami, a także miała więcej kolegów niż koleżanek. „Byłam typowym ziomkiem, kumpelką” - przyznaje.
- Interesuje się wieloma rzeczami, a w wolnym czasie najchętniej gotuje albo czyta - w szczególności ciekawostki na temat samochodów. Kocha tatuaże, jednak za swoją największą porażkę uważa zrobienie jednego z nich. Ma go na ręce i przedstawia on... Hello Kitty z bronią. „Jestem wyjątkowa, bo nikt inny nie ma tak ohydnego tatuażu” - żartuje.
- Jej dotychczasowe relacje nie trwały zbyt długo. Związek z mężczyzną, na którego widok mocniej zabije jej serce na dłużej niż kilka miesięcy, jest wciąż przed nią. Być może już niedługo stworzy go z którymś z Islandersów?
- Jej mężczyzna powinien być przede wszystkim „duszą towarzystwa”, ale jednocześnie być dla niej czuły. Nie ma jednego określonego typu faceta, jednak podobają się jej blondyni z niebieskimi oczami. Oczywiście najlepiej wytatuowani!
- Nie marzy o idealnym księciu z bajki, ale to, co powinno charakteryzować jej wymarzonego partnera to na pewno szczerość, bo - jak wyznaje - nie lubi żyć w niepewności. Na „Love Island” szuka przede wszystkim dobrej zabawy i przygody.

Bartłomiej Maroszek
23-letni trener tenisa ziemnego, który uwielbia zdrową rywalizację i długie rozmowy na wiele różnych tematów. Jego muskulatura robi wrażenie na niejednej kobiecie, jednak przyznaje, że nie zawsze tak było - swoją obecną sylwetkę zawdzięcza ciężkiej pracy, która daje mu sporo satysfakcji.

- Dwukrotnie zdobył tytuł Mistrza Polski w tenisie ziemnym, a także dostał się do światowego rankingu ATP. Mimo to jako sportowiec nie spoczywa na laurach i wciąż dąży do rozwijania się w tej dziedzinie.
- „Nie narzekaj, że idziesz pod górę, skoro zmierzasz na szczyt” - to jego ulubiony cytat. Jest pewny siebie, waleczny, nieustępliwy i inteligentny. Ma też duże poczucie humoru.
- „Mam dość specyficzny charakter. Nie znam drugiej takiej osoby jak ja. Jednak ludzie, którzy mnie poznają, z każdym dniem zaczynają darzyć mnie coraz większym szacunkiem, zaufaniem i otwierają się przede mną”.
- Jego wymarzona partnerka to blondynka o zielonych lub niebieskich oczach i niesamowitej figurze. Powinna kochać sport, podróże oraz mieć około 170 cm wzrostu. Podobają mu się kobiety inteligentne, zadbane i uczuciowe. „Szukam partnerki z najwyższej ligi!” - przyznaje.
- W swoim życiu był w trzech związkach, z czego jeden trwał 3 lata i wiele go nauczył. Singlem jest... też od trzech lat.
- Ma nadzieję, że „Love Island” będzie dla niego niezwykłą przygodą, którą będzie wspominał latami. Chciałby poznać ciekawych ludzi, a może nawet spotkać miłość swojego życia. Przyznaje też, że liczy na zwycięstwo w programie!

Oliwia Knapek
Przebojowa i pewna siebie, uwielbia adrenalinę i nowe wyzwania.

- Choć nigdy nie była w poważnym związku, to ma już za sobą trochę doświadczeń - nie zawsze pozytywnych, ale jak sama twierdzi, wiele się dzięki nim nauczyła.
- Uważa się za otwartą i charyzmatyczną optymistkę, zawsze zaangażowaną w to, co robi. Jest ambitna i uparta, choć nie brakuje jej też empatii i ciepła.
- „Moim największym atutem jest poczucie humoru, a wraz z nim szczery i prawdziwy uśmiech. Wychodzę poza skalę!”
- Pasjonują ją sport i moda, zawsze ma mnóstwo dobrej energii i siły do działania. „Nie ponoszę porażek w życiu” - twierdzi.
- Jej wymarzony partner powinien być wysoki, mieć niebieskie oczy i piękny uśmiech, przede wszystkim jednak powinien być szczery: „powinien być męski i pewny siebie, ale nie przesadnie. Musi być duszą towarzystwa, troskliwy, zaradny i prawdziwy w uczuciach” - wskazuje Oliwia.

Julia Nowakowska
Otwarta, odważna i uwielbiająca flirtować blondynka o hipnotyzujących, niebieskich oczach. Ma 20 lat, pochodzi z Warszawy i pracuje jako fotomodelka. Jak twierdzi, jest singielką już zdecydowanie za długo, a mężczyzna, który zdobędzie jej serce, powinien być wysoki, zadbany oraz być jej lojalnym przyjacielem i zawsze stawiać ją na pierwszym miejscu.

- Jest pewna siebie i odważna. W skali od 1 do 10 daje sobie 9. Skąd akurat taka ocena? „Zawsze staram się być lepszą wersją siebie i nie ma według mnie ludzi idealnych” - tłumaczy.
- „Moją największą pasją jest moja praca. Uwielbiam też podróżować. A mój największy sukces? Myślę, że jest to liczba moich fanów oraz relacje z ludźmi, którzy otaczają mnie miłością”.
- Jest jedynaczką. Zapytana w dzieciństwie, czy chciałaby mieć rodzeństwo, odpowiedziała, że nie, bo chce mieć wszystkie zabawki tylko dla siebie. „Niewiele od tamtej pory się zmieniło” - mówi.
- Zna swoją wartość, nie ogląda się na innych i idzie w życiu po swoje. Jak twierdzi, jest też uzależniona od kupowania rzeczy w sex-shopie i totalnie nie umie gotować.
- „Moją największą porażką jest porażka na polu zawodowym. Za namową chłopaka odrzuciłam duży kontrakt”.
- Uważa, że przyciąga do siebie toksycznych mężczyzn, jednak swoje doświadczenia w relacjach ocenia jako pozytywne. „Każde doświadczenie ma wpływ na następny związek. Nie ma związków idealnych, nad każdym trzeba pracować i nie zniechęcać się” - przyznaje.
- Wciąż szuka kogoś, kto zachwyci ją zarówno swoim wyglądem, jak i charakterem. Ważne są dla niej wzrost i piękny uśmiech, ale u partnera zwraca też uwagę na jego pewność siebie, ciekawą pasję i poczucie humoru. Ciekawe, czy któryś z Islandersów spełni te wymagania?
- „Love Island” to dla niej przede wszystkim szansa na znalezienie miłości. Nie ukrywa też, że chciałaby przeżyć w programie niesamowitą przygodę i poznać ciekawych ludzi.

Rafał Pietrzak
Uwielbia pływać, jest żywiołowy, uśmiechnięty i potrafi zarażać pozytywną energią. W wolnych chwilach trenuje sporty sylwetkowe, jest zapalonym pływakiem, który kocha muzykę. Ideał?

- Jak sam twierdzi, w życiu nie zaznał dotąd większych porażek. Uważa się za szczęśliwego i inteligentnego człowieka. W skali od 1 do 10 przyznaje sobie mocną ósemkę: „dobrze mi w swojej skórze i z nikim bym się nie zamienił!”.
- Jego największym atutem jest kreatywność. Uważa też, że w życiu pomaga mu niestandardowy sposób myślenia i podejmowania decyzji. Jego przyjaciele najbardziej doceniają w nim umiejętność słuchania, empatię i wrażliwość.
- Uważa się za romantycznego i spontanicznego, nie potrafi usiedzieć spokojnie w miejscu. Niedawno odkrył też swój talent muzyczny. Jest wulkanem energii. Cieszy się życiem i docenia każdą chwilę.
- „Jeśli kiedykolwiek zamierzasz cieszyć się życiem - teraz jest na to czas, nie jutro, nie za rok” - przyznaje.
- Od dwóch lat jest singlem i ma za sobą dwa nieudane związki. Ma słabość do drobnych kobiet, choć przyznaje, że wygląd nie jest najistotniejszy: „kobieta powinna mnie zaskakiwać!”.
- „Od kobiety oczekuję wytrwałości, wyrozumiałości, szczerości i przede wszystkim bardzo emocjonalnej osoby, ponieważ sam taki jestem”.

Karolina Maryam Khaleghi
Długowłosa blondynka pochodząca z Hamburga. Ma 21 lat, jest wesoła, towarzyska, uwielbia się bawić i śmiać. A oprócz tego mówi w pięciu językach. Jest singielką od ośmiu miesięcy, a jej ostatni związek trwał rok.

- W skali od 1 do 10 ocenia siebie na 9. Uważa się za pewną siebie kobietę, jednak, jak twierdzi, zawsze można nauczyć się jeszcze czegoś nowego. A poza tym: „nobody's perfect”!
- Za swój największy atut uważa to, że zawsze jest sobą. Interesuje się sportem, stara się prowadzić zdrowy tryb życia, a w wolnych chwilach słucha muzyki lub czyta (we wszystkich znanych jej językach!
- Jest optymistką, która często powtarza: „think positively and positive things will happen” i „let the good vibes roll”.
- Potrafi grać na gitarze i najbardziej lubi w sobie poczucie humoru oraz dystans do siebie i świata. Od partnera oczekuje, że dorówna jej w tych kwestiach i będzie umiał śmiać się z własnych pomyłek.
- Chciałaby, żeby jej mężczyzna był osobą, z którą będzie mogła porozmawiać o wszystkim. Powinien być też wysoki, okazywać jej szacunek i być wierny. Musi też być jej najlepszym przyjacielem!
- Czego poszukuje na Wyspie? Oczywiście miłości! Liczy też na to, że pozna tu nowych interesujących ludzi.

Mikołaj Cieśla
  26-letni przystojny sportowiec i trener, który w swoim życiu wytrwale dąży do wyznaczonych celów. Pochodzi z Leszna i marzy o partnerce, z którą nie będzie się nudził - koniecznie musi mieć mnóstwo zwariowanych pomysłów. Poznajcie Mikołaja, który ma słabość do niebieskookich blondynek.

- Jego największe zainteresowania to sport i motoryzacja. Zdobył tytuł mistrza Europy w futbolu amerykańskim. Chociaż jego wysportowane ciało robi wrażenie na niejednej kobiecie, w skali od 1 do 10 ocenia siebie na zaledwie 6.
- Jest punktualny, konsekwentny i bardzo pomocny. Ma wiele różnych zainteresowań i jest ogromnym miłośnikiem zwierząt. Nie potrafi przejść obojętnie, gdy widzi, że dzieje im się coś złego.
- „Czasami ponosi mnie melanż”  - Pomimo że lubi imprezować, wie, co znaczy słowo „pracowitość”. Niedawno obronił pracę magisterską, co uznaje za jeden ze swoich największych sukcesów.
- „Moje dotychczasowe związki były długie, burzliwe i nietrwałe”.
- Singlem jest od około czterech miesięcy. Teraz szuka partnerki, w której znajdzie oparcie i będzie mógł jej w pełni zaufać.
- W „Love Island” szuka przygody i interesujących ludzi. Ma też nadzieję, że dzięki programowi nabierze nieco bardziej pozytywnego spojrzenia na różne sprawy w swoim życiu.

Dominik Grot
Wysportowany blondyn o tajemniczym spojrzeniu. Ma 23 lata i pochodzi z Warszawy. Szczery, konsekwentny, z wieloma sukcesami sportowymi na koncie.

- Jest wytrwały i zdecydowany. Dzięki tym cechom zdobył wiele medali i wyróżnień na mistrzostwach Polski w siatkówce. Na pewno pomógł mu w tym także jego upór, który według Dominika nie zawsze można określić jako pozytywna cecha charakteru.
- „W skali od 1 do 10, przyznaję sobie 9, bo jednak mam trochę wad”.
- Najbardziej lubi w sobie pewność siebie oraz charakterność. Od dziecka trenuje sport, chociaż to tylko jedno z jego licznych zainteresowań.
- „Si vis pacem, para bellum”, czyli „jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny” - to słowa, z którymi się identyfikuje. Czy oznacza to, że jest gotowy na podjęcie zagorzałej walki o kobietę, która zawróci mu w głowie?
- Jego idealna partnerka może być blondynką albo brunetką. Podobają mu się kobiety wysportowane i z kształtną pupą, które są miłe, szczere i lojalne. Swoje dotychczasowe doświadczenie w związkach ocenia jako „trochę więcej niż średnie”, a jego ostatnia relacja trwała pół roku. Singlem jest od około ośmiu miesięcy.
- W programie liczy na przeżycie ciekawej, niezapomnianej przygody.

Ola Kotowska
24-letnia poznanianka o pięknym uśmiechu. Jest pewną siebie i jednocześnie wrażliwą kobietą, której największa pasja to taniec. W związku najważniejsze jest dla niej zaufanie, ale od partnera oczekuje też innych rzeczy - między innymi wysokiego wzrostu, bo sama ma 170 cm i uwielbia chodzić w szpilkach!

- Na co dzień pracuje jako sekretarka i studiuje. Potrafi cieszyć się z małych rzeczy w życiu i nie ma dla niej sytuacji bez wyjścia. Jest optymistką, która odnajduje się zarówno na szalonych imprezach, jak i spędzając spokojnie czas w zaciszu własnego domu.
- Jej znajomi śmieją się, że nie rozstaje się z telefonem. Ma w nim 18 tysięcy zdjęć! Robi je zawsze, gdy znajdzie się w jakimś nowym miejscu.
- Potrafi stać na głowie, a także skakała ze stadionu we Wrocławiu. Już teraz wie, że nie był to jej ostatni raz!
- „Kieruję się zasadą, że życie mamy tylko jedno i powinniśmy przeżyć je po swojemu”.
- Taniec to coś, co uwielbia od dziecka. Żałuje, że miała kilkuletnią przerwę, bo przez ten czas ciągle podświadomie czuła, że czegoś jej brakuje. Teraz, gdy znów robi to, co kocha, chciałaby wciąż zdobywać nowe umiejętności w tej dziedzinie.
- Oprócz tańca lubi też spędzać aktywnie czas, jeżdżąc na rolkach, rowerze, biegając albo chodząc na siłownię. Jesienią najchętniej zaszywa się pod kocem z książką i herbatą, jednak - jak twierdzi - „dużo fajniej jest wtedy z drugą połówką”.
- Jest singielką od ponad roku. Ma za sobą jeden długotrwały związek, który trwał sześć lat. Była nawet zaręczona, ale z biegiem czasu okazało się, że czar prysł. Z tego doświadczenia wyciągnęła jednak ważną lekcję na przyszłość i dzięki temu wie już, czego oczekuje od swojego partnera. „Niektórych ludzi w życiu trzeba po prostu odpuścić, żeby nabrać nowego spojrzenia na świat” - mówi.
- Jej idealny mężczyzna to wysoki, dobrze zbudowany brunet o mocno zarysowanej szczęce i czarującym uśmiechu. Powinien być przede wszystkim pewny siebie, opiekuńczy, troskliwy i szczery. Musi też być równie zabawny, jak Ola! Wizualnie podoba jej się Ryan Reynolds.
- „Love Island” to dla niej szansa na poznanie nowych, ciekawych osób. „Mam również nadzieję, że program pokaże mnie taką, jaką jestem na co dzień”.

Karol Małkowski
Przystojny i pewny siebie brunet o brązowych oczach, który kocha sport oraz - jak sam twierdzi - zbyt łatwo ulega kobiecej piękności. Jest fizjoterapeutą i trenerem personalnym. Od roku jest singlem, a jego idealna partnerka to ambitna, pracowita i wyrozumiała brunetka. Czy na „Love Island” znajdzie taką, która będzie odpowiadała jego wymaganiom?

- Ma 30 lat i pochodzi z Bartoszyc. Poza pracą jako fizjoterapeuta i trener personalny jest również wykładowcą w szkole. Jak sam o sobie mówi jest „uzależnionym amatorem sportu, który idzie cały czas przed siebie, a gdy się przewróci, szybko wstaje i idzie dalej”.
- W skali od 1 do 10 daje sobie 9,5. Dlaczego? Jak twierdzi do 10 brakuje mu... 3-4 cm wzrostu.
- Za swój największy sukces uważa to, że praca, którą wykonuje, jest jednocześnie jego największą pasją. Natomiast za swój największy atut uznaje swój indywidualizm.
- „Dla mnie porażka to lekcja. A wszystkie lekcje już odrobiłem”.
- Niektórzy znajomi nazywają go... psychopatą. Czy to przez to, że ma spore skłonności do ryzyka?
- Jest szczery, ambitny i pracowity, i tego samego oczekuje od swojej partnerki. Oprócz tego najlepiej, jeżeli będzie ona brunetką i posiadaczką zgrabnego ciała. Do tej pory był w czterech związkach, które uznaje za poważne, a ostatni z nich trwał sześć miesięcy.
- „Od partnerki oczekuję przede wszystkim szczerości. Od tego wszystko się zaczyna i wszystko się kończy”.
- „Love Island” to dla niego szansa na przeżycie przygody i dobrą zabawę. „Wszystkie dodatkowe aspekty będą na plus” - dodaje.

Adrianna Gotowicka
Jest wysoką, energiczną i pewną siebie blondynką, której największą pasją jest kosmetologia i zabiegi medycyny estetycznej. Choć ma dopiero 19 lat i niedawno skończyła szkołę o profilu wojskowym, to jej największym marzeniem jest otwarcie własnego salonu beauty.

- Na co dzień pracuje w barze i służy w Wojskach Obrony Terytorialnej, a w wolnych chwilach zdobywa nowe umiejętności w zakresie kosmetologii i bierze udział w galach MMA jako ring girl.
- Lubi pozować do zdjęć, bierze udział w teledyskach - wszędzie jej pełno!
- „Jestem zdeterminowana i zawsze dążę do celu, nawet kiedy jest odległy i wymaga wielu poświęceń!”
- Do swoich największych sukcesów zalicza tytuł Finalistki Miss Polski Nastolatek 2017. O porażkach stara się nie pamiętać.
- Zdradza, że jak dotąd zakochała się tylko raz i deklaruje, że jest szczęśliwą singielką. Być może ten stan wkrótce ulegnie zmianie.
- Przyznaje, że jej dotychczasowe relacje nie odegrały znaczącej roli w jej życiu. Nie udało jej się znaleźć mężczyzny, na którym mogłaby polegać w stu procentach. Związek to dla niej przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa i wyjątkowości, które musi zapewnić jej partner.
- „Mój ideał powinien przede wszystkim być wierny, niezawodny i lojalny. Powinien być też pewny siebie, zabawny, inteligentny, mieć pasje. Powinien także posiadać poczucie stylu, być wysoki, dobrze zbudowany. Uwielbiam u facetów wyrzeźbiony ABS! Ważne, żeby był dobry w łóżku, bo bez udanego życia seksualnego nie ma dobrego związku”.

Alicja Błaszczyk
Jest wysoką blondynką o hipnotycznym spojrzeniu, ma 25 lat, a singielką jest od ponad roku. Otwarta i bezpośrednia, o sobie mówi, że jest marzycielką, która uwielbia spontaniczność i nowe wyzwania.

- Jak sama twierdzi, jest typową Alicją w Krainie Czarów, bardzo ciekawą świata, trochę roztargnioną i zawsze patrzącą pozytywnie w przyszłość. Ma 25 lat i z wykształcenia jest kryminologiem, choć porzuciła tę pasję na rzecz innej - podróżowania.
- „Chciałam zostać detektywem, jednak teraz jestem podróżniczką i zamiast zdrad odkrywam nowe wspaniałe miejsca na świecie!”
- Za swój największy atut uznaje wzrost: „uwielbiam go od zawsze, a jeszcze bardziej pokochałam, kiedy w klubach w Nowym Jorku mogłam bawić się przy najlepszych models tables i irytuje mnie, gdy słyszę od wysokiej dziewczyny, że chciałaby mieć te parę cm mniej. Bycie wysokim jest mega hot!”.
- Choć w skali od 1 do 10 nieskromnie przyznaje sobie 10, to nie wypiera się swoich wad: „moją słabą stroną jest spóźnialstwo, nie mam też cierpliwości do ludzkiej głupoty i osób o ograniczonych poglądach!”.
- Na nieudane związki ma jedną radę: zapomnieć!
- „Gdy postanowiłam zakończyć swój trzyletni związek, po prostu spakowałam się i wyjechałam do Teksasu. Kiedy wróciłam po kilku miesiącach, nikt już nie pamiętał o żadnym związku!”.
- Nie potrafi usiedzieć w miejscu i często zmienia miejsce zamieszkania: „w Nowym Jorku bawiłam się w najlepszych klubach, w Teksasie pracowałam jako barmanka w knajpce na prowincji, w Tajlandii postanowiłam zanurkować z rekinami, choć było to moją największą fobią”.
- Wymarzony mężczyzna musi czerpać z życia pełnymi garściami, inspirować i kochać podróże - tak jak Alicja. Przy okazji powinien też twardo stąpać po ziemi i umieć okazywać uczucia. „Facet musi mieć swoją przestrzeń i życie!”.

Igor Łubkowski
Jest wysokim i doskonale zbudowanym blondynem o tajemniczym spojrzeniu i mocno wytatuowanej klacie. Od siedemnastu lat mieszka w Londynie, gdzie zajmuje się modelingiem. Jego wymarzona partnerka powinna być spontaniczną i inteligentną blondynką. Czy znajdzie taką na naszej „Wyspie miłości”?

- Nie interesują go wczasy all inclusive, woli włóczyć się z plecakiem po bezdrożach.
- Ma dopiero 22 lata, ale w swoim życiu zdobył już sporo doświadczeń: przeżył trzęsienie ziemi, w Wielkiej Brytanii skończył dwa kierunki studiów, przez pewien czas mieszkał i pracował w Azji.
- Jego niewątpliwą zaletą jest otwartość na innych ludzi i bezpośredniość, potrafi osiągać cele, nie zważając na przeciwności losu.
- W skali od 1 do 10 z rozbrajającą szczerością przyznaje sobie 7 (na co dzień) i 8 (w garniturze).
- Ma za sobą tylko jeden poważny związek, który przetrwał 1,5 roku. Od sześciu miesięcy jest sam.
- W programie szuka nie tylko miłości. Ma nadzieję, że znajdzie tu nie tylko partnerkę, ale także pozna ciekawych ludzi. Czy osiągnie swój cel?

Michał Dryja - Mundek
Ma 25 lat i jest wysokim, świetnie zbudowanym i pełnym optymizmu facetem, który zaraża wszystkich wokół pozytywną energią i urokiem osobistym. Twierdzi, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych, a za swoje najważniejsze cechy uznaje upór i dyscyplinę. „Nie przestaję działać, dopóki nie osiągnę założonego celu” - twierdzi. Czy takie podejście pozwoli mu osiągnąć sukces na „Wyspie miłości”?

- To chyba najbardziej zdyscyplinowany i zapracowany facet spośród wszystkich Wyspiarzy: prowadzi dwie działalności gospodarcze - ma własną markę odzieżową i sprzedaje produkty CBD, a oprócz tego pracuje jako trener personalny. Deklaruje, że wstaje codziennie o 6:00 rano i nigdy w życiu nie wypalił papierosa!
- Kocha sport, każdego dnia trenuje tajski boks i MMA połączone z elementami treningu siłowego. W wolnych chwilach czyta literaturę psychologiczną, filozoficzną i biznesową.
- Nieustannie pracuje nad swoim rozwojem: każdego dnia dąży do tego, aby być jeszcze lepszym!
- Jest singlem od półtora roku, a jego najdłuższy związek przetrwał aż cztery lata. Jego wymarzona partnerka powinna być (tak jak on!) przedsiębiorcza i ambitna, nieznająca słowa „nie”. Musi mierzyć wysoko i dążyć do celu nie zważając na przeciwności losu.
- „Od mojej drugiej połówki oczekuję ambitnego podejścia do życia oraz codziennego uśmiechu przy porannej kawie”. Czy któraś z Wyspiarek spełni oczekiwania uczestnika?

Misak Chaczatrjan - Mika
O sobie mówi, że jest człowiekiem z zasadami i mężczyzną nieznającym strachu. Świadomy własnej wartości i kochający rywalizację: to typ sportowca, który nigdy się nie poddaje i osiąga cele, nie zważając na przeciwieństwa.

- Ma 28 lat i pochodzi z Armenii, na co dzień pracuje jako fizjoterapeuta, a w wolnych chwilach trenuje brazylijskie jiu-jitsu.
- Jego pasją są wyścigi kartingowe, uczy się także gry na konsoli dj-skiej.
- Jest silnym i przystojnym brunetem o tajemniczym spojrzeniu. Czy skradnie serce którejś z mieszkanek „Wyspy miłości”?
- Przyjaciele doceniają w nim szczerość i szacunek do innych ludzi.
- Bez wątpienia może się także pochwalić odwagą: „Brałem udział w gonitwie byków w Hiszpanii i zostałem prawie dźgnięty rogami przez byka!”.
- Zapytany o doświadczenie w związkach przyznaje, że nie jest zbyt duże: ma za sobą tylko jedną poważniejszą relację, która przetrwała dwa lata. Od trzech lat jest sam, ale liczy na to, że pobyt w willi zmieni ten stan rzeczy.
- Udział w „Love Island” to dla niego okazja do przeżycia niesamowitej przygody, dzięki której być może pozna wymarzoną kobietę: najlepiej, jeśli będzie to brunetka średniego wzrostu z pięknym uśmiechem.
- Zdaniem Misaka, najważniejszą cechą przyszłej partnerki powinna być wierność!

Aleksandra Malinowska
Ma 23 lata i jest drobną blondynką o niebieskich oczach i przenikliwym spojrzeniu. Z pozoru delikatna i wrażliwa, na co dzień jest silną i niezależną kobietą, która potrafi walczyć o swoje. Jak myślicie, czy jej pojawienie się na „Wyspie miłości” namiesza w relacjach między Wyspiarzami?

- Jej pracą i jednocześnie największą pasją jest architektura wnętrz, w wolnych chwilach lubi gotować, pasjonują ją podróże. Czy znajdzie wspólny język z którymś z Wyspiarzy?
- „Za swój największy atut uważam umiejętność wyjścia z każdej sytuacji w dobrym stylu, a z kwestii wizualnych - nogi”
- Przyjaciele i bliscy doceniają jej poczucie humoru i dystans do samej siebie. Ona sama, jako swoje najważniejsze cechy, wymienia szczerość i niezależność.
- W skali od 1 do 10 przyznaje sobie skromne 7,5, bo jak twierdzi „zawsze znajdzie się jakaś rzecz, którą można w sobie poprawić”.
- „Do udziału w programie namówiła mnie mama, śmiejąc się, że to dla mnie ostatnia nadzieja - inaczej zostanę starą panną ze stadem psów!”
- Przyznaje, że postanowiła kiedyś zerwać ze swoim partnerem w Walentynki, ale gdy ten wyznał jej miłość i wręczył bukiet kwiatów, ostatecznie zerwała z nim dopiero następnego dnia, żeby... nie sprawić mu przykrości.
- „Byłam w dwóch poważniejszych związkach, z czego jeden był relacją ciągnącą się przez kilka lat. Naprzemienne rozstania i powroty były na porządku dziennym. Z perspektywy czasu uważam taką relację za toksyczną, jednak jest to dla mnie duża życiowa lekcja, więc niczego nie żałuję!”
- Ma słabość do wysokich brunetów o ciemnej karnacji. Przyznaje jednak, że kwestie wizualne nie grają w jej przypadku głównej roli: mężczyzna powinien być przede wszystkim uczciwy, szczery i wykazywać się dużym poczuciem humoru.

Kamil Nicalek
Ma 32 lata i jest posiadaczem spojrzenia, które może zawrócić w głowie niejednej kobiecie! Na „Wyspę miłości” przyjechał prosto z Nowego Jorku, gdzie mieszka od piątego roku życia. Przystojny, dojrzały i tajemniczy.

- Jest typem obserwatora, który ma na swoim koncie całkiem sporo życiowego doświadczenia.
- Na początku znajomości sprawia wrażenie nieco wstydliwego, jednak zdecydowanie nie jest mężczyzną z kompleksami - w skali od 1 do 10 przyznaje sobie... 100!
- Na co dzień pracuje w branży nieruchomości na Piątej Alei w Nowym Jorku. Za swoje największe zalety uznaje dojrzałość, dobre nastawienie do życia i umiejętność zachowania spokoju w wielu sytuacjach.
- Uważa się za optymistę o dobrym sercu, a jego największym atutem, jeżeli chodzi o wygląd zewnętrzny, są według niego jego oczy.
- Interesuje się fotografią, ma też słabość do psów. Motta, którymi kieruje się w życiu to przede wszystkim: „Życie jest krótkie” i „Wszystko dzieje się po coś”.
- Jego najdłuższy związek trwał 3,5 roku. Jak twierdzi, rozstał się ze swoją partnerką w zgodzie i nadal pozostaje z nią w dobrych relacjach. Singlem jest od roku. Jego drugi poważniejszy związek z młodszą od niego modelką trwał dwa lata i zakończył się... zdradą partnerki oraz złamanym sercem Kamila.
- „Mój ideał kobiety to wysoka, wysportowana, seksowna i elegancka osoba o pięknych oczach i naturalnych włosach. Szukam partnerki, która będzie rodzinna, uśmiechnięta, spontaniczna i ambitna”.
- Zgłaszając się do „Love Island. Wyspa miłości”, ma nadzieję na to, że uda mu się znaleźć swoją partnerkę życiową.

Kornelia Wełpa
Odważna 24-latka o przeszywającym spojrzeniu, która nie odkłada swoich marzeń na później. Samotnie podróżuje po świecie, jest szczera, kreatywna i ma w sobie mnóstwo pozytywnej energii, którą chce zarażać wszystkich wokół niej.

- Jak mówi sama o sobie, jest wolnym ptakiem. Nie ma stałej pracy, a swój czas przeznacza głównie na podróżowanie, poznawanie nowych rzeczy, szukanie inspiracji i kształtowanie samej siebie. Jest też w trakcie otwierania własnego biznesu.
- Pochodzi z Mazur, gdzie spędziła dzieciństwo. Później mieszkała w Olsztynie, Gdańsku i Warszawie.
- Uważa się za osobę o bogatym wnętrzu i ciekawej, barwnej osobowości. To, co najbardziej ją wyróżnia, to odwaga, siła i wielkie zamiłowanie do poznawania świata. „Moje życie to jeden wielki spontan i czerpię z niego, jak tylko się da”.
- Jest szczera, komunikatywna i potrafi radzić sobie w trudnych sytuacjach. Jej mocną stroną jest też dobra intuicja! Uwielbia naturę i zawsze stara się o nią dbać najlepiej, jak potrafi.
- „Moim największym sukcesem jest moja przemiana zewnętrzna, jak i wewnętrzna. Jeszcze kilka lat temu byłam zakompleksioną dziewczyną bez wiary w swoje możliwości i z brakiem pewności oraz akceptacji siebie. Odkąd zmieniłam nastawienie, moje życie i osobowość stały się piękne i mogę tym inspirować innych”.
- Nigdy nie była w związku, który trwałby dłużej niż rok, jednak twierdzi, że każda relacja nauczyła ją czegoś ważnego. Od lutego jest singielką.
- Jej idealny partner to wysoki, dobrze zbudowany mężczyzna o pięknym, szczerym uśmiechu i hipnotyzującym spojrzeniu. Powinien być też męski, zabawny, oczytany i odważny.

Alicja Kolasińska - Nicki
26-letnia blondynka o silnym charakterze, której największą pasją jest śpiewanie. O sobie mówi, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Nie boi się realizować swoich pasji i spełniać marzeń, a na „Wyspie miłości” poszukuje przede wszystkim bratniej duszy - mężczyzny, który będzie zaradny i wygadany. Najlepiej jeśli będzie to opalony brunet o niebieskich oczach!

- Pochodzi z Podlasia, a dokładnie z Łomży, ale mieszka w Warszawie. Za swoje mocne strony uważa otwartość, silny charakter i umiejętność poradzenia sobie w każdej sytuacji. A wady? Jak twierdzi, czasami się spóźnia i źle organizuje czas. Jest też ogromnym śpiochem!
- Za swój największy sukces uznaje fakt, że robi w życiu to, co najbardziej kocha. Jej największą pasją jest śpiewanie i pisanie piosenek. Gra również na gitarze, pianinie, a kiedyś grała też na skrzypcach. W wolnym czasie uwielbia chodzić na siłownię.
- Uważa, że nie odnosi porażek. Każdą nieprzyjemną sytuację w życiu traktuje jak lekcję, z której wyciąga wnioski na przyszłość. Jej ulubionym mottem - i jednocześnie tatuażem - są słowa: „Nigdy porażka, zawsze lekcja”. Utożsamia się też z cytatem: „Lepiej przyjść spóźnioną niż brzydką”
- „Nikogo nie udaję. Jestem sobą i mam duży dystans do siebie oraz poczucie humoru”.
- Ma za sobą trzy poważniejsze związki. Z ostatnim partnerem była cztery miesiące i... nie poznał on nawet jej imienia! Wszystko dlatego, że przedstawiła mu się, używając pseudonimu.
- Jej wymarzony partner powinien być inteligentny i przebojowy. Od mężczyzny oczekuje przede wszystkim wierności, prawdomówności i tego, że będzie on jej najlepszym przyjacielem.
- Od czterech miesięcy jest singielką i - jak przyznaje - jest to jeden z najciekawszych momentów w jej życiu.
- Jak mówi, tak naprawdę nigdy nie była zakochana, mimo to chciałaby poznać swoją bratnią duszę.

Magdalena Karwacka
Piękna 23-latka o zniewalającym spojrzeniu, której największą pasją jest muzyka i taniec. Studiuje dziennikarstwo i zajmuje się modelingiem. Partner, którego szuka, powinien mieć ciekawą osobowość oraz własną pasję w życiu. Kolor włosów nie jest dla niej najważniejszy, chociaż przyznaje, że najbardziej podobają jej się wysocy bruneci o pięknych oczach i czarującym uśmiechu.

- Pochodzi ze Starachowic, ale od ósmego roku życia mieszka w Warszawie. Na co dzień zajmuje się modelingiem, pracą na Instagramie, a także angażuje się w działalność rodzinnej firmy pomagającej osobom poszkodowanym. Jest również w trakcie obrony pracy licencjackiej z dziennikarstwa i to właśnie z nim wiąże swoją zawodową przyszłość.
- Zdobyła tytuł Miss Polonia Warszawy 2018, jest wielką miłośniczką pekińczyków, a za swoje największe atuty uważa szeroki uśmiech oraz oczy.
- Samą siebie postrzega jako osobę, która stale chce poznawać świat i otaczać się ciekawymi ludźmi. Od życia oczekuje ciągłych wyzwań, a wrodzony upór pomaga jej stawać na wysokości zadania, żeby osiągnąć to, na czym jej zależy.
- Za swoją słabą stronę uznaje natomiast to, że jest bardzo krytyczna i wymagająca wobec siebie.
- W skali od 1 do 10 daje sobie mocne 9, bo - jak twierdzi - jest uczciwa wobec siebie i innych, ciągle nad sobą pracuje, a z rodzinnego domu wyniosła dobry charakter i podejście do ludzi. Nie ukrywa też, że jeżeli chodzi o wygląd, to odziedziczyła dobre geny.
- „Sukces nie polega na robieniu czegoś w przyszłości, lecz na robieniu tego, co kochasz teraz”.
- Jej wymarzony partner, oprócz ciekawej osobowości i pasji, powinien mieć też poczucie humoru, być spontaniczny, ambitny oraz dojrzały emocjonalnie.
- Do tej pory była w dwóch związkach, a ostatni trwał 2,5 roku. Zawsze zaczynały się one od przyjaźni, a dopiero potem przeradzały w uczucie. Od około sześciu miesięcy jest singielką.
- Ma nadzieję, że na „Wyspie miłości” pozna ciekawych ludzi. Nie ukrywa też, że chciałaby znaleźć tutaj tego jedynego.

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze