2020-09-10

„Taniec z Gwiazdami”: Sylwester Wilk… bez protezy!

0

Jego udział był zagrożony, a mimo tego zdecydował się na występ. Wyjątkowy! To jednak nie koniec zaskoczeń. Dlaczego kochamy taneczne show Polsatu? Między innymi za niespodzianki! Oprócz emocji związanych z popisami gwiazd na parkiecie, w każdym odcinku „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na widzów czekają liczne atrakcje. Jedną z nich był występ Beyoncé! Także wyjątkowej!

Oglądaj Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami online na IPLA.TV.

Sporym zaskoczeniem dla wszystkich był występ Sylwestra Wilka. W związku z dużym obciążeniem amputowanej nogi po trzecim odcinku trafił na obserwację do szpitala. Trudna sytuacja jednak w żaden sposób nie wpłynęła na ambitnego sportowca. - Już cztery godziny po wyjściu ze szpitala byłem na pierwszym treningu. Tańczę bez protezy, bo na razie nie mam nawet jak jej założyć. Mamy trochę zaległości z Hanią, ale nie odpuszczamy - mówił Sylwester Wilk. - Trenujemy dwa razy dziennie. Dla mnie nie mowy o żadnej taryfie ulgowej. Ale spokojnie! Jestem pod stałą opieką lekarza, więc kontroluję stale mój stan zdrowia - zapewniał. Jak im poszło? 30 punktów! Niestety dzielny wojownik musiał dokonać smutnej dla wszystkich decyzji i postanowił zrezygnować z dalszego udziału w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Oto ich pożegnalny taniec:

Tematem przewodnim czwartego odcinka show był dom i rodzina. Gośćmi specjalnymi, którzy zarezerwowali miejsca na widowni, zostali członkowie rodzin naszych uczestników. Na fanów programu czekało mnóstwo emocji i wzruszeń. Oprawa muzyczna w odcinku także była wyjątkowa. Orkiestra pod batutą Tomasza Szymusia zagrała wspólnie z Golec uOrkiestrą, usłyszeliśmy także Antka Smykiewicza, a prawdziwą muzyczną gwiazdą wieczoru była Beyoncé! Czyli… Marta Gałuszewska z programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Jej występ był prapremierą! W tej samej stylizacji popularna piosenkarka pojawi się już wkrótce w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Poznaj style taneczne w „Tańcu z Gwiazdami”. Zobacz wideo!
Malwina Wędzikowska: Stroje są dumą „Tańca z Gwiazdami”

Komentarze
© Polsat 2020