2020-09-07

„Love Island. Wyspa miłości”: Jeszcze jeden do rywalizacji

Kim jest tajemniczy mężczyzna, który czekał przed willą na ubraną w szlafrok Natalię? Po zakończeniu pierwszego tygodnia programu i pierwszym dużym przeparowaniu w „Love Island. Wyspa miłości” nie brakuje wrażeń. Kolejnych z pewnością dostarczą nowi single, gotowi do rywalizacji o uczucia znanych im już z ekranu dziewczyn. Jak zostanie przyjęty Misak Chaczatrian, czyli Mika?

Wszystko o uczestnikach w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na IPLA.TV.

Misak Chaczatrjan - Mika
O sobie mówi, że jest człowiekiem z zasadami i mężczyzną nieznającym strachu. Świadomy własnej wartości i kochający rywalizację: to typ sportowca, który nigdy się nie poddaje i osiąga cele, nie zważając na przeciwieństwa.

- Ma 28 lat i pochodzi z Armenii, na co dzień pracuje jako fizjoterapeuta, a w wolnych chwilach trenuje brazylijskie jiu-jitsu.
- Jego pasją są wyścigi kartingowe, uczy się także gry na konsoli dj-skiej.
- Jest silnym i przystojnym brunetem o tajemniczym spojrzeniu. Czy skradnie serce którejś z mieszkanek „Wyspy miłości”?
- Przyjaciele doceniają w nim szczerość i szacunek do innych ludzi.
- Bez wątpienia może się także pochwalić odwagą: „Brałem udział w gonitwie byków w Hiszpanii i zostałem prawie dźgnięty rogami przez byka!”.
- Zapytany o doświadczenie w związkach przyznaje, że nie jest zbyt duże: ma za sobą tylko jedną poważniejszą relację, która przetrwała dwa lata. Od trzech lat jest sam, ale liczy na to, że pobyt w willi zmieni ten stan rzeczy.
- Udział w „Love Island” to dla niego okazja do przeżycia niesamowitej przygody, dzięki której być może pozna wymarzoną kobietę: najlepiej, jeśli będzie to brunetka średniego wzrostu z pięknym uśmiechem.
- Zdaniem Misaka, najważniejszą cechą przyszłej partnerki powinna być wierność!

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci