2020-09-06

Kolejny chłopak dołączył do „Love Island. Wyspa miłości”

0

Kim jest nowy uczestnik randkowego reality show i jakie zrobił wrażenie? Kilka dziewczyn w programie wciąż nie może być pewnych swojej przyszłości, a tylko poznanie tego właściwego partnera i stworzenie z nim pary daje szanse na przetrwanie i nagrodę główną. Co do „Love Island. Wyspa miłości” wniesie Michał Dryja, czyli Mundek i które dziewczyny zwrócą na niego uwagę?

Wszystko o uczestnikach w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na IPLA.TV.

Michał Dryja - Mundek
Ma 25 lat i jest wysokim, świetnie zbudowanym i pełnym optymizmu facetem, który zaraża wszystkich wokół pozytywną energią i urokiem osobistym. Twierdzi, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych, a za swoje najważniejsze cechy uznaje upór i dyscyplinę. „Nie przestaję działać, dopóki nie osiągnę założonego celu” - twierdzi. Czy takie podejście pozwoli mu osiągnąć sukces na „Wyspie miłości”?

- To chyba najbardziej zdyscyplinowany i zapracowany facet spośród wszystkich Wyspiarzy: prowadzi dwie działalności gospodarcze - ma własną markę odzieżową i sprzedaje produkty CBD, a oprócz tego pracuje jako trener personalny. Deklaruje, że wstaje codziennie o 6:00 rano i nigdy w życiu nie wypalił papierosa!
- Kocha sport, każdego dnia trenuje tajski boks i MMA połączone z elementami treningu siłowego. W wolnych chwilach czyta literaturę psychologiczną, filozoficzną i biznesową.
- Nieustannie pracuje nad swoim rozwojem: każdego dnia dąży do tego, aby być jeszcze lepszym!
- Jest singlem od półtora roku, a jego najdłuższy związek przetrwał aż cztery lata. Jego wymarzona partnerka powinna być (tak jak on!) przedsiębiorcza i ambitna, nieznająca słowa „nie”. Musi mierzyć wysoko i dążyć do celu nie zważając na przeciwności losu.
- „Od mojej drugiej połówki oczekuję ambitnego podejścia do życia oraz codziennego uśmiechu przy porannej kawie”. Czy któraś z Wyspiarek spełni oczekiwania uczestnika?

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 22:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze