2020-09-02

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 2, odcinek 3

0

Weszły do willi i zrobiły zamieszanie, a teraz mają nowych partnerów. O kim mowa? Alicja i Ada pojawiły się w „Love Island. Wyspa miłości” w konkretnym celu. Miłość i 100 tysięcy złotych czekają, ale żeby je zdobyć, trzeba stworzyć trwały związek w programie. Komu się to uda, a kto odpadnie z rywalizacji? Co wydarzyło się w trzecim odcinku randkowego reality show?

Wszystko o uczestnikach w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na IPLA.TV.

Na czym to ostatnio skończyliśmy? A tak, werdykt! - Wybrałam tego chłopaka, ponieważ najważniejsza dla mnie w relacji jest rozmowa. On jest dojrzały i potrafi mega fajnie zająć mi czas - rozpoczęła Alicja. - Jest przesympatyczną osobą - dodała i wskazała na Karola. Oto historyczny moment drugiej edycji, czyli pierwsza zmiana pary.

W którą stronę poszła Ada? Czym się kierowała? - Wybieram tego chłopaka, bo przede wszystkim potrafi rozmawiać, słuchać i jest naprawdę wrażliwy. Ma super ciało i świetnie wygląda! - argumentowała decyzję. - Jest przede wszystkim facetem, a nie chłopcem - podkreśliła i zaprosiła do siebie Mikołaja. Nie da się ukryć, że gra w odbijanego zaczyna się rozkręcać.

Co teraz zrobią dwie opuszczone damy? Na telefonie pojawiła się wiadomość: „Natalia i Karolina od teraz jesteście singielkami. Do przeparowania coraz mniej czasu. Każdy bez pary wraca do pochmurnej i wietrznej Polski, zachowując do końca życia jedynie wspomnienie z „Love Island” #rewolwer #dostawatowaru”. Ta informacja natychmiast wywołała euforię i rozchmurzyła oblicza. - Cieszę się na towar. Zobaczymy... - skomentowała Karolina. - Trzeba czekać, czy to dla mnie i Karoliny szansa, czy problem - zastanawiała się Natalia.

Tymczasem w nowych duetach zaczęły się pierwsze rozmowy. - Jesteś jedynym facetem stąd, który jest w moim typie - przyznała Ada. - Bardzo dobrze mi się z Tobą rozmawia. Szybko znajdujemy wspólny temat - odparł Mikołaj. Dziewczyna chciała mieć od razu jasność, co się wydarzy, gdy pojawi się ktoś nowy, oczekując jawnej deklaracji. On natomiast przyznał, że nie czuje się pewny jej przyszłych reakcji. Tak czy inaczej, póki co „jest ekstra”!

- Zaj... wyglądasz! - w ten sposób intymne pogaduszki z Alicją rozpoczął Karol, szczególnie doceniając zmianę włosów z kręconych na proste. - Będę próbowała rozgryźć Karola - stwierdziła dziewczyna i nie czekała z amunicją. - To już czas, żebyś opowiedział mi o swoich wcześniejszych związkach - wystarczyło jedno zdanie. Sama też podjęła temat. - A później... Karol - zakończyła wyliczankę facetów w jej życiu.

Jak już tak plotkujemy wieczorową porą, to trzeba zmienić konfigurację. Zadowoleni ze zmiany partnerek Karol i Mikołaj teraz wspólnie oceniali nowe rozdanie, w dosadnych słowach wyrażając się o poprzedniczkach, a panie w drugim zakątku willi rozprawiały o słuszności swoich wyborów.

Zaczynamy nowy dzień! Jak się spało Rafałowi i Oli? Na śniadanko pyszne jajeczka, a do tego lekcja nowych hiszpańskich słówek: łyżeczka i piesek. Co to wszystko może znaczyć po miłej nocy? A w ogóle to on się jej już przyśnił! Jakby znali się dłużej niż dwa dni... Istna sielanka!

Romantyzmu nigdy za wiele. „Alicja, pierwsza randka należy do Ciebie i Karola. Rozsmakujcie się w tej chwili. #nakarmmnie #sniadaniemistrzow” - brzmiała wiadomość. Potrzebne były opaski na oczy, bo to prawdziwa randka w ciemno, a na kocyku mnóstwo słodkości i soczystych owoców. Rączki w ruch. - Całkowicie się Tobie oddaje - powiedział. - Karol jest ciachem, ale chcę tak po kawałku tego ciacha, a nie tak od razu - stwierdziła jego nowa partnerka.

- Ada mnie lekko przytłacza. Może jest zbyt bezpośrednia - wyznał szczerze Mikołaj w rozmowie z Dominikiem. - Przytulona do mnie. Buziaczki tu, ten... Cały czas szukała kontaktu fizycznego. Mi tak głupio było. Jeszcze Karolina w pewnym momencie na nas spojrzała. Czułem się niekomfortowo w tej sytuacji - opowiedział koledze o wrażeniach z ostatniej nocy.

- Już mam beret zryty - zagadał z kolei Bartek do Rafała. - Chciałbym się dobrać z babką, która coś mówi. Z niemową to ciężko - wyznał, jak przebiegają jego relacje z Julią, a przy okazji przeszli na... analizowanie atutów i wad Karoliny oraz ocenili szanse Dominika z Oliwią.

Randkowania ciąg dalszy. Wiadomość była bardzo zachęcająca: „Ada, celność to przydatna umiejętność na „Wyspie miłości”. Sprawdź, jak radzi sobie z nią Mikołaj. #strzelecwyborowy #trafionyzatopiony”. Strzelba w dłoń i ruszamy na wystrzałowe spotkanie pełne intymnych doznań. W roli szkoleniowca oczywiście ekspertka z Wojsk Obrony Terytorialnej. Najpierw pozycja. - Mogłam go troszkę poprzestawiać i gdzieniegdzie dotknąć - wyznała. - Nie mogę się przy Tobie skupić i wycelować - ocenił. - W serduszko? - zapytał. - Prosto - padła odpowiedź. Bum! Broń nabita!

To jednak nie koniec militarnych atrakcji na dzisiaj. SMS brzmiał: „Dziewczyny, by zahartować w Was ducha i przekonać się, która jest najsilniejszą foką, już za chwilę stawicie czoła wyzwaniu dla komandosów. Chłopaki, róbcie wszystko, by przetestować dziewczyny. #modanamoro #armiabab”. Oj, to był prawdziwy poligon.

Mało wrażeń? Pod nieobecność mieszkańców willi zakradł się do niej nowy uczestnik! Reakcje dziewczyn? „Wreszcie”, „Jest sztos!”, „Kopara opada”, „Dużo seksapilu”. Czym to się wszystko może zakończyć? Kim jest i jak wygląda?

Szczegóły już jutro! Też nie możemy się doczekać. Widzimy się!

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze
© Polsat 2021