2020-09-01

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 2, odcinek 2

0

Co się może wydarzyć, gdy do pięciu par dołączają dwie piękne dziewczyny? Trzęsienie ziemi! Nic już nie może być takie samo, a wydarzenia błyskawicznie nabierają tempa. Wspólna zabawa, a potem pierwsza noc w powiększonym składzie zapowiadały się bardzo gorąco. Jak spędzili ten czas Islandersi? Czy na tym etapie ktoś zaczyna już grę o nagrodę główną?

Wszystko o uczestnikach w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na IPLA.TV.

Nowe uczestniczki i nowe rozdanie? Kto na tym zyska, a kto straci? - No wreszcie pojawiły się jakieś kobiety, bo moja sytuacja jest ciężka - przyznał Karol, niezadowolony ze swojego wyboru. Bartek uznał, że są dla niego za wysokie, ale Mikołaj nie miał wątpliwości, że to jest to, na co czekał. - Przykuły moją uwagę - wyznał.

Poznajmy je bliżej. Ada ma 19 lat i pochodzi z Morąga. - Jestem strzelcem wyborowym, więc chłopcy, strzeżcie się! - przywitała się blondynka, która umila sobie czas w Wojskach Obrony Terytorialnej. Jej wymarzony partner? Wysoki i dobrze zbudowany brunet z zarostem i tatuażami. Koniecznie wysportowany!

Alicja urodziła się w Bełchatowie, ale wciąż szuka życiowej przystani. - Od lat mieszkam w przeróżnych miejscach w Polsce i za granicą - zaznaczyła. - Jestem kryminologiem i miałam zajmować się śledzeniem niewiernych mężczyzn, więc panowie miejcie się na baczności - ostrzegła miłośniczka imprez, dla której udział w „Love Island” to dowód na to, że jest się pozytywnym wariatem.

Od czego by tu zacząć „zamieszanie”? Panowie porwali nowe damy na rozmowę, a dotychczasowe połówki zostawili, żeby razem poplotkowały. Największe obawy o dalszą przyszłość w reality show wykazywała Natalia. - Najmniej dogaduję się ze swoim partnerem - stwierdziła. Zadowolony z obrotu sytuacji Karol nie krył, że to prawda. - Wizualnie było ok, ale tylko wizualnie... - przyznał. Zapytany o to, kiedy czar prysł, odparł: W pierwsze trzydzieści sekund...

Dyskusje przerwała wiadomość: „Ada i Alicja, teraz już wiecie, co to znaczy zrobić wrażenie na wszystkich, Macie 24 godziny, by poznać Islanderów i zdecydować, z którym z chłopaków stworzycie pary. #odbijambolubie #jakdlugomoznabycsinglem”. Ktoś tu straci faceta, a zegar już tyka!

Teraz przydałoby się coś dla ochłody od tych wrażeń. Jest basen, to może skoki do wody? Koniecznie w ubraniu! Solo i w duetach, a nawet całą grupą. Integracja i dobra zabawa idą w parze. Jedno jest już jednak pewne, wkrótce nie będą to te same pary.

Doskonale zdawał sobie z tego sprawę Karol i nie zamierzał czekać na rozwój wypadków. Szepnął do ucha Alicji, że chce z nią pójść na słówko. - Jest fajnym chłopakiem, fajnie mi się z nim rozmawia, dobrze się z nim dogaduje. Jest inteligentnym, dojrzałym gościem - podkreśliła, ale wśród swoich faworytów wskazała też Bartka i Mikołaja.

W drugim zakątku willi spotkali się w tym samym celu Ada i Dominik. Inicjatorką była ona, ale on nie miał żadnych oporów. Wręcz przeciwnie. - To miłe, jak facet jest adorowany - powiedział. Dość szybko zbliżyli się do siebie, co natychmiast wywołało reakcję Oliwii, dla której nadmierna bliskość na samym początku znajomości nie jest akceptowalna. Jakby tego było mało Ada i Dominik po chwili ustalili, że podczas przeparowania wybiorą siebie. Deal? Deal!

Po wszystkim panowie przeprowadzili męską rozmowę w „kręgu szczerości”. Dominik podał swoją wersję przyszłych wydarzeń, a pozostali dorzucili od siebie kilka uwag do zaistniałej sytuacji. - Oliwia może mnie zaczepiać w nocy - wywnioskował jej partner.

Miał rację. Dziewczyna postanowiła wyjaśnić mu, dlaczego negatywnie oceniła jego zachowanie. A wtedy... - Chcę kontynuować z Tobą relację. Bardzo mi się podobasz - oświadczył Dominik. Zaraz, zaraz, czy znów zmienił zdanie? Na to wygląda, bo jeszcze piona na zgodę i można wreszcie z ulgą iść spać.

- Ale cute jesteśmy! - dziewczyny zaczęły nowy dzień od dobrego komplementu, a chłopaki od dobrego treningu. Mniej dobry nastrój miała Ada, która wyznała Karolinie, do czego zobowiązał się Dominik, ale... - Dziś jeszcze na mnie nie spojrzał - opisała odczucia i wykorzystała okazję, żeby zamienić parę zdań na osobności z Mikołajem.

Sięgnijmy na chwilę po telefon, który mieszkańcom „Wyspy miłości” służy jedynie do robienia selfie i odczytywania wiadomości. Takich, jak ta: „Flamingi i pelikany! Pierwsza noc za Wami. Jeśli myślicie, że wiecie już o sobie wszystko, możecie być zaskoczeni tym, czego się zaraz dowiecie. #butelka #calujniegadaj”. Zęby umyte? Czas na całuśną zabawę. Dziewczyny kontra chłopcy i ich intymne sekrety.

- Zachował się jak chorągiewka, miał swoją szansę i jej nie wykorzystał - kogo na myśli miała Ada? Odpowiedź na to pytanie nie jest za sto punktów. Dominik stracił ich za to u niej całą pulę. Wywołany do tablicy, zdążył jeszcze podziękować, bo wyszło na to, że naprawił swoją relację z Oliwią. Porzucona Ada zawędrowała do Karola, z którym szczegółowo omówiła niemal wszystkie warianty. Mężczyznę szczególnie interesowała Alicja, która z kolei postanowiła sprawdzić, co o tym wszystkim myśli Natalia.

Czas na decyzje! „Ada i Alicja, to jest ten moment! Zbierzcie wszystkich Wyspiarzy w kręgu ognia i ogłoście, z kim chcecie być w parze. #singlemajanajgorzej #zmianyzmianyzmiany”. Werdykt? Zapraszamy już jutro!

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze
© Polsat 2021