2020-09-01

Dwie nowe dziewczyny w „Love Island. Wyspa miłości”. Kim są?

0

Adrianna i Alicja dołączyły do uczestników i chcą namieszać w reality show! Od samego początku drugiej edycji programu nie brakuje emocji. Single wybrali swoje singielki i powstały pierwsze pary, ale w „Love Island. Wyspa miłości” dzieje się bardzo dużo i bardzo szybko. Co się wydarzy w hiszpańskiej willi po pojawieniu się dwóch nowych poszukiwaczek miłości?

Wszystko o uczestnikach w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na IPLA.TV.

Adrianna Gotowicka
Jest wysoką, energiczną i pewną siebie blondynką, której największą pasją jest kosmetologia i zabiegi medycyny estetycznej. Choć ma dopiero 19 lat i niedawno skończyła szkołę o profilu wojskowym, to jej największym marzeniem jest otwarcie własnego salonu beauty.

- Na co dzień pracuje w barze i służy w Wojskach Obrony Terytorialnej, a w wolnych chwilach zdobywa nowe umiejętności w zakresie kosmetologii i bierze udział w galach MMA jako ring girl.
- Lubi pozować do zdjęć, bierze udział w teledyskach - wszędzie jej pełno!
- „Jestem zdeterminowana i zawsze dążę do celu, nawet kiedy jest odległy i wymaga wielu poświęceń!”
- Do swoich największych sukcesów zalicza tytuł Finalistki Miss Polski Nastolatek 2017. O porażkach stara się nie pamiętać.
- Zdradza, że jak dotąd zakochała się tylko raz i deklaruje, że jest szczęśliwą singielką. Być może ten stan wkrótce ulegnie zmianie.
- Przyznaje, że jej dotychczasowe relacje nie odegrały znaczącej roli w jej życiu. Nie udało jej się znaleźć mężczyzny, na którym mogłaby polegać w stu procentach. Związek to dla niej przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa i wyjątkowości, które musi zapewnić jej partner.
- „Mój ideał powinien przede wszystkim być wierny, niezawodny i lojalny. Powinien być też pewny siebie, zabawny, inteligentny, mieć pasje. Powinien także posiadać poczucie stylu, być wysoki, dobrze zbudowany. Uwielbiam u facetów wyrzeźbiony ABS! Ważne, żeby był dobry w łóżku, bo bez udanego życia seksualnego nie ma dobrego związku”.

Alicja Błaszczyk
Jest wysoką blondynką o hipnotycznym spojrzeniu, ma 25 lat, a singielką jest od ponad roku. Otwarta i bezpośrednia, o sobie mówi, że jest marzycielką, która uwielbia spontaniczność i nowe wyzwania.

- Jak sama twierdzi, jest typową Alicją w Krainie Czarów, bardzo ciekawą świata, trochę roztargnioną i zawsze patrzącą pozytywnie w przyszłość. Ma 25 lat i z wykształcenia jest kryminologiem, choć porzuciła tę pasję na rzecz innej - podróżowania.
- „Chciałam zostać detektywem, jednak teraz jestem podróżniczką i zamiast zdrad odkrywam nowe wspaniałe miejsca na świecie!”
- Za swój największy atut uznaje wzrost: „uwielbiam go od zawsze, a jeszcze bardziej pokochałam, kiedy w klubach w Nowym Jorku mogłam bawić się przy najlepszych models tables i irytuje mnie, gdy słyszę od wysokiej dziewczyny, że chciałaby mieć te parę cm mniej. Bycie wysokim jest mega hot!”.
- Choć w skali od 1 do 10 nieskromnie przyznaje sobie 10, to nie wypiera się swoich wad: „moją słabą stroną jest spóźnialstwo, nie mam też cierpliwości do ludzkiej głupoty i osób o ograniczonych poglądach!”.
- Na nieudane związki ma jedną radę: zapomnieć!
- „Gdy postanowiłam zakończyć swój trzyletni związek, po prostu spakowałam się i wyjechałam do Teksasu. Kiedy wróciłam po kilku miesiącach, nikt już nie pamiętał o żadnym związku!”.
- Nie potrafi usiedzieć w miejscu i często zmienia miejsce zamieszkania: „w Nowym Jorku bawiłam się w najlepszych klubach, w Teksasie pracowałam jako barmanka w knajpce na prowincji, w Tajlandii postanowiłam zanurkować z rekinami, choć było to moją największą fobią”.
- Wymarzony mężczyzna musi czerpać z życia pełnymi garściami, inspirować i kochać podróże - tak jak Alicja. Przy okazji powinien też twardo stąpać po ziemi i umieć okazywać uczucia. „Facet musi mieć swoją przestrzeń i życie!”.

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze