2020-08-19

Jak środa to... „Kabaret na dobry wieczór. Paranienormalni Show”

0

Nowy program rozrywkowy od 2 września w każdą środę na antenie Polsatu! Z okazji jubileuszu piętnastolecia Kabaret Paranienormalni, czyli Robert Motyka, Michał Paszczyk i Bogusław Kudłek, przedstawia cykl z udziałem najlepszych polskich kabaretów i zaproszonych gwiazd. Legendarne skecze, najśmieszniejsze żarty i wspaniali goście. To wszystko w „Kabaret na dobry wieczór. Paranienormalni Show”.

Oglądaj Kabaret na dobry wieczór. Paranienormalni Show online na IPLA.TV.

Kabaret Paranienormalni od piętnastu lat bacznie obserwuje zjawiska obyczajowe i społeczne, fenomeny popkultury, a także relacje damsko-męskie. Przez ten czas artyści wykreowali wiele kultowych postaci, jak Mariolka, Dzadek czy Dotkor Prozak, które pokochali widzowie. W programie największe hity formacji z udziałem znakomitych gości, ale nie tylko!

Każdy odcinek programu prowadzi inny, wyjątkowy gospodarz. Na początek w tej roli prezenter Polsatu, Krzysztof Ibisz! Zobaczymy także przebojowy skecz Kabaretu Ani Mru-Mru „Badanie słuchu”. Gościnnie wystąpi również Pan Li - najlepszy iluzjonista świata, a w niecodziennej roli na scenie pojawi się... Anita Włodarczyk!

  

„Kabaret na dobry wieczór. Paranienormalni Show” od 2 września w środę o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Komentarze
© Polsat 2021