2020-08-09

Jesień 2020 w Polsacie. Gwiazdy prezentują ofertę stacji

Oto spot wizerunkowy z bohaterami programów i seriali. Co czeka widzów? Najlepsza rozrywka, którą zapewnią kolejne edycje ulubionych programów, wielkie emocje w nowych odcinkach seriali, duża dawka rzetelnych informacji i moc sportowych wrażeń. Zobacz, jak gwiazdy zapowiadają jesień 2020 roku na antenie Telewizji POLSAT.

W spocie wizerunkowym można zobaczyć plejadę gwiazd. Karolina Gilon to prowadząca drugie edycje randkowego reality show „Love Island. Wyspa miłości” i sportowego „Ninja Warrior Polska”, w której partnerują jej Jerzy Mielewski oraz Łukasz „Juras” Jurkowski. Katarzyna Dowbor w piętnastym sezonie programu „Nasz nowy dom” będzie odmieniać życie kolejnych rodzin. Dobry humor jesienią zapewni „Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących”, który poprowadzi Kabaret Skeczów Męczących oraz Kabaret Paranienormalni w nowym programie „Kabaret na dobry wieczór. Paranienormalni Show”.

Na antenę powracają ulubione programy rozrywkowe, które zapowiadają Krzysztof Ibisz i uczestnicy „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” oraz prowadzący, jurorzy i bohaterowie show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W spocie występują także znani i lubiani aktorzy: Anita Sokołowska, Joanna Liszowska, Magdalena Stużyńska-Brauer, Małgorzata Socha i Agnieszka Sienkiewicz, czyli „Przyjaciółki”,  Aneta Zając, Łukasz Płoszajski, Krzysztof Wieszczek i Aleksandra Zienkiewicz z serialu „Pierwsza miłość”, Piotr Adamczyk i Anna Dereszowska w produkcji „Mayday”, a także Danuta Stenka i Janusz Gajos w premierowym „Bez skrupułów”.

Jesień w Polsacie to również rzetelne informacje i najważniejsze „Wydarzenia” z Polski i ze świata, które przedstawiać będzie Dorota Gawryluk. Z kolei na sportowe emocje zapraszają Paulina Chylewska i Karolina Szostak z Polsat Sport.

Muzyczną oprawę stanowi utwór „This Girl” autorstwa Kungs vs Cookin’ on 3 Burners.

Zobacz spot wizerunkowy Polsatu - jesień 2020:

  

Zapraszamy do oglądania Telewizji POLSAT!