2020-08-18

„Nasz nowy dom”: Jubileuszowy 15. sezon od 2 września

0

Nowe odcinki w każdą środę i czwartek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT. Rozpoczynamy 15. sezon jednego z najbardziej poruszających programów w historii telewizji. Nieprzerwanie od siedmiu lat brygada, której przewodzi Katarzyna Dowbor, pracuje w ciężkich warunkach, aby dać szansę kolejnym rodzinom na nowe, lepsze życie. Nadchodząca seria „Nasz nowy dom” to jak zwykle dwadzieścia cztery spektakularne metamorfozy.

Oglądaj Nasz nowy dom online na IPLA.TV.

Jesienią ekipa programu „Nasz nowy dom” zawita w okolice Nowego Sącza, na Kujawy, odwiedzimy przepiękne i malownicze tereny Kaszub, będziemy także w Jaworznie oraz w województwie świętokrzyskim. Wszędzie tam będzie starała się wesprzeć rodziny, których los wyjątkowo nie oszczędzał.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Dowbor (@katarzyna_dowbor_official)

W jednym z odcinków poznamy historię ośmioletniego Kajetana, który wraz z mamą i babcią mieszka w niemal stuletnim domu nad Jeziorem Rożnowskim. Chłopiec to absolutnie wyjątkowe, niezwykle inteligentne dziecko. Ze względu na swoją wrażliwość Kajetan nie może odnaleźć się wśród rówieśników. Jego przywiązanie do starego rodzinnego domu sprawiły, że Kajtek bał się remontu. Wiedział jednak, że wspólnie z mamą i babcią nie może mieszkać w takich warunkach. Kajetan, który bezapelacyjnie skradł serce ekipy, był surowym recenzentem działań całej brygady. To zmotywowało Martynę Kupczyk do zaprojektowania domu tak, aby zostawić w nim jak najwięcej starych elementów konstrukcyjnych budynku, aby chłopiec czuł, że to wciąż jego dom. Metamorfozę doceniła również pani Genowefa, babcia Kajetana. Ekipie udało się także spełnić wielkie marzenie chłopca - wycieczkę na Wawel!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Martyna Kupczyk (@martyna_kupczyk)

Od debiutu programu w 2013 roku format okazał się przepustką do lepszego życia dla ponad 190-ciu rodzin. Przed nami kolejne 24 zdumiewające metamorfozy. W tym sezonie będziemy obchodzić jubileuszowy 200 odcinek, w którym pomożemy pani Katarzynie oraz jej synowi Adasiowi. W premierowych odcinkach, w trosce o środowisko, pojawi się wiele rozwiązań ekologicznych, takich jak pompy ciepła i instalacje fotowoltaiczne.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Nasz Nowy Dom (@nasznowydom)

Program „Nasz nowy dom” niezmiennie poprowadzi Katarzyna Dowbor, a w najtrudniejszych remontowych wyzwaniach pomagać jej będzie niezawodne trio architektów: Martyna Kupczyk, Maciej Pertkiewicz i Wojciech Strzelczyk oraz kierownicy robót Artur Witkowski i Wiesław Nowobilski.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Dowbor (@katarzyna_dowbor_official)

W związku z zagrożeniem COVID-19 producent programu zapewnia twórcom zabezpieczenie zgodne z aktualnie obowiązującymi wymogami sanitarnymi i przepisami BHP.

Program „Nasz nowy dom” na zlecenie Telewizji POLSAT produkuje firma Constantin Entertainment.

  

Nasz nowy dom od 2 września w środę i czwartek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Komentarze
© Polsat 2020