2020-06-16

„Nasz nowy dom”: Jaki będzie 15. sezon programu?

0

Niezawodna ekipa wróciła na plan. Co czeka widzów jesienią na antenie Polsatu? Dużo emocji, wzruszeń i opowieści chwytających za serce. Katarzyna Dowbor i jej pomocnicy pomogą kolejnym rodzinom żyjącym w niezwykle trudnych warunkach. Premierowy 15. sezon programu „Nasz nowy dom” będzie liczył dwadzieścia cztery nowe odcinki, których emisja zaplanowana jest od września 2020 roku.

Od debiutu w 2013 roku program, który prowadzi Katarzyna Dowbor, okazał się przepustką do lepszego życia dla ponad stu dziewięćdziesięciu rodzin. Niesamowite metamorfozy domów i mieszkań były zwieńczeniem traum, o których z bólem serca i łzami w oczach opowiadali bohaterowie odcinków. Jesienią widzów czekają kolejne poruszające historie polskich rodzin!

W premierowych odcinkach ekipa odwiedzi między innymi Kaszuby i Nowy Sącz. W tym sezonie będzie świętowała również dwusetny odcinek. Nie zabraknie łez wzruszenia, dramatycznych zdjęć pokazujących warunki mieszkaniowe wielu polskich rodzin, opowieści chwytających za serce.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Dowbor (@katarzyna_dowbor_official)

W nadchodzącym sezonie program niezmiennie poprowadzi Katarzyna Dowbor, a w najtrudniejszych remontowych wyzwaniach pomagać jej będzie sprawdzone trio architektów: Martyna Kupczyk, Maciej Pertkiewicz i Wojciech Strzelczyk oraz kierownicy ekip: Artur Witkowski i Wiesław Nowobilski.

Program „Nasz nowy dom” na zlecenie Telewizji POLSAT produkuje firma Constantin Entertainment. W związku z zagrożeniem COVID-19 producent serialu zapewnia twórcom zabezpieczenie zgodne z aktualnie obowiązującymi wymogami sanitarnymi i przepisami BHP.

15. sezon programu Nasz nowy dom jesienią 2020 roku na antenie Telewizji POLSAT.

Komentarze
© Polsat 2020