2020-06-08

Ekipa programu „Nasz nowy dom” znów wyruszyła w Polskę

Katarzyna Dowbor i jej pomocnicy rozpoczęli pracę nad nowymi odcinkami. Na ten moment czekało wiele potrzebujących rodzin w całej Polsce. Niezawodna ekipa remontowa znów podróżuje po kraju, żeby nieść im pomoc i zmieniać ich życie na lepsze. Wszystkie osoby zaangażowane przy produkcji czeka bardzo intensywny czas. Piętnasty sezon programu „Nasz nowy dom” jesienią na antenie Telewizji POLSAT.

Oglądaj Nasz nowy dom online na IPLA.TV.

Najlepsza ekipa w Polsce, która wyremontowała już blisko dwieście domów, wróciła do pracy nad kolejnymi metamorfozami. Za nią już pierwsze nagrania do nowego sezonu, które miały miejsce w okolicach Nowego Sącza. Będąca gościem sobotniego live czatu Katarzyna Dowbor w drodze z planu zdjęciowego zdradziła, że całe lato i początek jesieni będą wypełnione podróżami po całym kraju - od gór po morze.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziś na planie @nasznowydom 🙂 . . #noweodcinki #nowysezon #naplanie #pracujemy #ekipa #program @polsatofficial #telewizja #katarzynadowbor #pozdrawiam

Post udostępniony przez Katarzyna Dowbor (@katarzyna_dowbor_official)

Trwająca jedynie pięć dni praca na planie to dla członków ekipy zawsze spore wyzwanie. Szczęśliwie w trakcie remontu udaje się znaleźć chwile na relaks. Jednym z takich momentów podzieliła się architekt Martyna Kupczyk.

Widzowie w piętnastym sezonie programu będą mogli się spodziewać jak zawsze niezwykłych emocji i wzruszeń. - Naprawdę będzie się wiele działo. Mamy szeroko zakrojone plany. Fantastyczne rodziny, fantastyczne miejsca, bardzo dużo cudownych dzieci, którym chcemy pomóc i to jest dla nas najważniejsze - zapowiedziała Katarzyna Dowbor.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Dowbor (@katarzyna_dowbor_official)

Program „Nasz nowy dom” na zlecenie Telewizji POLSAT produkuje firma Constantin Entertainment.

Nasz nowy dom od 2 września w środę i czwartek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.